Cyberpunk 2077 7 Aralık'ta İndirmeye Açılacak!

160 GB boş alanım var SSD'de. Şahsen SSD'ye oyun indirmeyi mantıklı bulmuyorum SSD'yi yavaşlatabileceği için. Oyunu 7200 RPM HDD'ye indirsem çok sorun olur mu sizce? Yoksa SSD'ye indireyim mi? SSD'de 80 GB alan kalması sorun yaratır mı?

160 GB boş alanım var SSD'de. Şahsen SSD'ye oyun indirmeyi mantıklı bulmuyorum SSD'yi yavaşlatabileceği için. Oyunu 7200 RPM HDD'ye indirsem çok sorun olur mu sizce? Yoksa SSD'ye indireyim mi? SSD'de 80 GB alan kalması sorun yaratır mı?
Benim SSD'imde 40 GB boş alan var ve ben bir sorun yaşamadım. Bence SSD'ye kurman çok daha iyi olur.

İndirmeye son 3 gün kaldı :) 5 gün sonra da oynayabileceğiz, daha ne olsun ;)
ertelenecek, balon olacak diyenlerin sesi çıkmamaya başladı, güzel oldu açıkçası. Ben zaten çevreme oyunu tam sevdirdim 🥳🥳

Hocam öyle benim oyunla hiç alakam bile yoktu. Oyunu bana sevdirdiniz. Oyunu sonradan öğrendim ne olduğunu.

@Motionless IN White Bi' yayın patlar o halde huh?
Bu ay içerisinde Superbox'a başvuracağım gibi, umarım telefondaki gibi aynı hızı verebilirler. 25/25 İnternet ile neler yapılmaz ki 🥳🥳 10K bitrate verdim mi kristal netliği ile yayın yapabilirim. Umalım da herhangi bir sorun yaşamam.
Hocam öyle benim oyunla hiç alakam bile yoktu. Oyunu bana sevdirdiniz. Oyunu sonradan öğrendim ne olduğunu.
CDPR Türkiye olsa galiba baştaki kişi ben olurdum, o derece oyuna bağımlı birisiyim 😅😅

Bu ay içerisinde Superbox'a başvuracağım gibi, umarım telefondaki gibi aynı hızı verebilirler. 25/25 internet ile neler yapılmaz ki 🥳🥳 10K bitrate verdim mi kristal netliği ile yayın yapabilirim. Umalım da herhangi bir sorun yaşamam.

Cdpr Türkiye olsa galiba baştaki kişi ben olurdum, o derece oyuna bağımlı birisiyim 😅😅

Gerçekten öyle hocam. Ama iyi ki oyunu bana sevdirdiniz. Sizin sayenizde Witcher serisine başladım. Witcher 1 gerçekten çok güzel.

Geri
Yukarı