Cyberpunk 2077 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ayataaa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Şu yeni gelen güncelleme öncesine kadar oyunum düzgün şekilde çalışıyordu ancak güncelleme sonrasında.

1675250156317.png

Şöyle bir hata almaya başladım. 4 kere doğrulama yapmama rağmen aynı hatayı alıyorum başka ne yapabilirim?

Ben bir göz gezdirdim. Cyber Engine Tweaks varsa silin veya modu güncelleyin. Eğer olmazsa ekran kartı firmalarının güncellemesini bekleyin. Cyber Engine Tweaks'te DLSS diye bir seçenek varmış çünkü. Muhtemelen optimize edemediler.

Ben bir göz gezdirdim. Cyber Engine Tweaks varsa silin veya modu güncelleyin. Eğer olmazsa ekran kartı firmalarının güncellemesini bekleyin. Cyber Engine Tweaks'te DLSS diye bir seçenek varmış çünkü. Muhtemelen optimize edemediler.
Nexusmodstan 1.61 DLSS 1 şubat 2023 güncellemesini yükledim düzelmedi. Kart amd, dlss modla kullanıyordum güncelleme öncesinde.

Nexusmodstan 1.61 DLSS 1 şubat 2023 güncellemesini yükledim düzelmedi. Kart amd, dlss modla kullanıyordum güncelleme öncesinde.
Kart AMD iken nasıl DLSS modda kullanıyordunuz?

Kart AMD iken nasıl DLSS modda kullanıyordunuz?
FidelityFx Super Resolution 2.1 - FPS boost mod Şu yama ile çalışıyor. FSR den bir tık daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Pardon bu mod, dlss desteklemeyen nvidialarda fsr kullanmak için yapılan bir modmuş. Buna benzer farklı bir modda da, amd kartlarda dlss kullanmayı aktif ettiriyordu. Onu bulamadım.

-Artık kullanamıyorum yeni güncellemeyle aktif olmuyor.

Son düzenleme:
Oyuna DLSS çözünürlüğü gibisinden birşey eklemişler (ben açtım grafikler tertemiz uzaktaki şeritler fln bozuk görünmüyor ama 35fps. Kart 1660Tİ). Driver güncellemesi varsa onu güncelleyin sorun çözülebilir.

Modları devre dışı bırakınca oyun sorunsuz bir şekilde açıldı. Kullandığım modlara güncelleme gelene kadar aktive etmeyi düşünmüyorum şu anlık. Hangi moddan kaynaklı onu da bilmiyorum. Bir sürü mod yüklü.

FidelityFx Super Resolution 2.1 - FPS boost mod Şu yama ile çalışıyor. FSR den bir tık daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Pardon bu mod, dlss desteklemeyen nvidialarda fsr kullanmak için yapılan bir modmuş. Buna benzer farklı bir modda da, amd kartlarda dlss kullanmayı aktif ettiriyordu. Onu bulamadım.

-Artık kullanamıyorum yeni güncellemeyle aktif olmuyor.
Adını yanlış söylemişsiniz işte. Biliyorum o modu. DLSS ve FSR ayrı şeyler. O mod zaten Cyberpunk'a eklendi.

Ben bir göz gezdirdim. Cyber Engine tweaks varsa silin veya modu güncelleyin. Eğer olmazsa ekran kartı firmalarının güncellemesini bekleyin. Cyber Engine Tweaks'te DLSS diye bir seçenek varmış çünkü. Muhtemelen optimize edemediler.
Silmeden önce modları güncelleyip denedim olmadı. Sonradan modları silip tekrar denedim yine olmadı.

Geri
Yukarı