Cyberpunk 2077 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ayataaa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Şu yeni gelen güncelleme öncesine kadar oyunum düzgün şekilde çalışıyordu ancak güncelleme sonrasında.

1675250156317.png

Şöyle bir hata almaya başladım. 4 kere doğrulama yapmama rağmen aynı hatayı alıyorum başka ne yapabilirim?

Oyun açılmıyor topu dikti diye saçma bir hata veriyor ilk defa böyle oldu ekran kartı sürücüleri oyunu silip yükleme her şeyi yaptım yine Launcher ötesine geçemedim.

Ben sil yükle yaptım da sadece Launcher'i açabiliyorum gerisi yok. Ne yapabiliriz? Güncellemeler ile düzeltilecek gibi duruyor.

Ben sil yükle yaptım da sadece Launcher'i açabiliyorum gerisi yok. Ne yapabiliriz? Güncellemeler ile düzeltilecek gibi duruyor.

Launcher kaynaklı sorun olsa Witcher 3 açılmazdı Cyberpunk 2077 dosyalarında sıkıntı var. Oyunun save dosyalarını sıfırladım sürücüleri kontrol ettim dosya doğrulama yaptım crash dosyalarına baktım ne varsa denedim bulamadım. Yabancı forumlarda konular vardı onlara kadar yazdım hatta Steam tartışma kısmındada yazanlar çok fazla büyük ihtimal NVIDIA, AMD bu sorunu yaşayanlar için sürücü çıkartır veya oyuna fix Update gelir.

Geri
Yukarı