Cyberpunk 2077 alınır mı?

Özgür Kara

Hectopat
Merhabalar.

Bu aralar çok fazla Cyberpunk 2077 konusu açıldığının farkındayım ama değerli fikirlerinize ihtiyacım var. Benim size sormak istediğim şey şu; biliyorsunuz ki şu an Epic'in dağıttığı 60 TL'lik kodu kullanma süresi devam ediyor ve yarın saat 19:00'da sona erecek, ben ise henüz bir oyun alabilmiş değilim tercihimi 189 liraya düşecek olan Cyberpunk'tan yana kullanmak istiyorum ama malum sebeplerden dolayı da elim bir türlü gitmiyor. Şimdi ben bu oyunu 189 lira verip kütüphaneme eklesem ama 3-4 ay hiç dokunmasam yani indirip oynamasam sizce mantıklı bir hareket olur mu? Oyundan soğumak istemiyorum. Hatalar giderildikten sonra eminim zevk veren bir oyun olacaktır tabii bu benim şahsi görüşüm. Ama en az 2-3 ay daha oynamayacağım bir oyuna 189 lira vermek de beni bir nebze huzursuz da ediyor. Sizce nasıl hareket etmeliyim?

Sistemin yetiyorsa al. İstersen sende olmayan başka bir oyunu da alabilirsin. Cyberpunk indirime girerse de onu alırsın. Bu 4 aylık sürede sıkılmazsın. Eğer sende yoksa Ac Valhalla alabilirsin istersen.

Geri
Yukarı