Cyberpunk 2077 alınır mı?

.Neo.

Kilopat
Biliyorsunuz, Epic Games Store mega indirimleri başladı. Assassin's Creed Valhalla ve Cyberpunk 2077 arasında kaldım. İki oyunda hemen hemen aynı fiyata denk geliyor kupon ile. Şimdi Assassin's Creed Valhalla almak istemiyorum çünkü halihazırda kış indiriminden kalan AC Odyssey ve Origins var. Sizce alınır mı? Almalı mıyım? Bu fiyata daha iyi hangi oyunu/oyunları edinebilirim? Beni uzunca geçindirebilecek bir oyun istiyorum. Buglar çok sorun değil. Hikaye, oynanış, vuruş hissi vs. önemli. (GeForce NOW ile oynayacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer GeForce NOW'da varsa RDR2 de güzel bir seçenek olabilir. Cyberpunk sene sonuna kadar alınmaz bence her şey tam yerine otursun o şekilde alın.

Yeni gelen güncellemelerle "bence" daha iyi olacağını düşünüyorum ama 250 TL vermeye değmez. Daha farklı hikaye oyunlarına yönelebilirsin. Batman serisi, RDR serisi ve Mafia serisi olabilir.

Sizi 50 saat götürür. RDR2 de düşünebilirsiniz. İkisini de oynadım, RDR2 biraz daha oturaklı ama Cyberpunk da güzel.
Yeni gelen güncellemelerle *bence* daha iyi olacağını düşünüyorum ama 250 TL vermeye değmez. Daha farklı hikaye oyunlarına yönelebilirsin. Batman serisi, RDR serisi ve Mafia serisi olabilir.

140'a düştü hocam. Ben verirdim.

Biliyorsunuz, Epic Games Store mega indirimleri başladı. Assassin's Creed Valhalla ve Cyberpunk 2077 arasında kaldım. İki oyunda hemen hemen aynı fiyata denk geliyor kupon ile. Şimdi Assassin's Creed Valhalla almak istemiyorum çünkü halihazırda kış indiriminden kalan AC Odyssey ve Origins var. Sizce alınır mı? Almalı mıyım? Bu fiyata daha iyi hangi oyunu/oyunları edinebilirim? Beni uzunca geçindirebilecek bir oyun istiyorum. Buglar çok sorun değil. Hikaye, oynanış, vuruş hissi vs. önemli. (GeForce NOW ile oynayacağım.)
Hikaye olarak Death Stranding'te olabilir ama Cyberpunk'ta değebilir 130'a.

Yeni konular

Geri
Yukarı