Cyberpunk 2077 alınır mı?

Blacker

Femtopat
Steam üzerinden Cyberpunk 2077 ön sipariş ile aldım. Fiyatını karşılayıp karşılamayacağı beni endişelendiriyor. Ön siparişle almak da pek bir fayda sağlamıyor bildiğim kadarıyla. Sizce iade etmeli miyim?

KS
Blacker

Blacker

Femtopat
Normalde ön sipariş verilen oyunlarda bazı eklentiler veriliyor fakat Cyberpunk'ta neden öyle bir şey yapılmamış merak ediyorum.

reptile

Megapat
Yer
Night City
Oyunun cikmasina daha 4 ay var. Tabii tekrar ertelenmezse. Neden simdiden alma geregi duydunuz? Herhangi bir ön siparis hediyesi de vermiyorlar bildigim kadariyla.

KS
Blacker

Blacker

Femtopat
Fiyatı artar diye korktum fakat azalma gibi bir şey olursa oyunu iade edip alacağım çıkana kadar yani sorun olmaz.

Makaleler
9
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Fiyatı artar diye korktum fakat azalma gibi bir şey olursa oyunu iade edip alacağım çıkana kadar yani sorun olmaz.
Öyle bir şey olmaz, aksine fiyatı artabilir. Çünkü ön siparişte daha uygun fiyatlı veriliyor. Güzel bir örnek olan, Detroit Become Human diyebiliriz. Oyun ön sipariş ile 20 TL idi ve şu anda 140 TL.

KS
Blacker

Blacker

Femtopat
Yani ön siparişle almanın zararı olmaz ve belki ön sipariş hediyeleri ekleyebilirler. Umarım oyun da belirtildiği tarihte çıkar.

bados123

Hectopat
Makaleler
11
Yer
MUĞLA
Bence bekle, ve git kutulusunu al. Şu anda her yerde Witcher 3 Limited Edition'unu arıyorum, oyunun standart sürümlü paketini. Kaçırma.

Yukarı