Cyberpunk 2077 alınmalı mı?

KaanRobert

Decapat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Daha fazla  
Beyler sizce Cyberpunk 2077'yi almalı mıyım, fiyatı yeni nesil oyunlara göre çok uygun geldi ayrıca ütopik dünyaları konu olarak çok seviyorum. Anladığım kadarıyla oyun detaylara da çok önem veriyor, cinsel organına kadar kişiselleştiriliyor. Açıkçası benim hoşuma gitti fakat oyunun konusunu tam olarak anlayamadım, eğer bildiğiniz bir makale falan varsa (detaylı) atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Beyler sizce Cyberpunk 2077'yi almalı mıyım, fiyatı yeni nesil oyunlara göre çok uygun geldi ayrıca ütopik dünyaları konu olarak çok seviyorum. Anladığım kadarıyla oyun detaylara da çok önem veriyor, cinsel organına kadar kişiselleştiriliyor. Açıkçası benim hoşuma gitti fakat oyunun konusunu tam olarak anlayamadım, eğer bildiğiniz bir makale falan varsa (detaylı) atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Tam olarak hoşuna giden şey ne? :) Şaka bir yana al, sevmezsen iade edersin.

Bence oyunun çıkmasını bekleyin bu soruyu da o zaman sorsanız daha etkili olabilir. Çok fazla hype var büyük ihtimalle boş çıkacak. Çünkü bir şeye hype çok olursa tüketiciler çıkan işi beğenmiyor genelde. Mesela Last Of Us 2'de de aynısı oldu. Gereksiz hype olan kişiler oyunu kötüledi ama benim hiç hypem yoktu ve çok beğendim.

Tam olarak hoşuna giden şey ne? :)
Açık dünya oyunlarına genel bir ilgim var, uzun süre gidiyor. Aynı zamanda CD Project Red'in The Witcher 3'ünü de çok beğendim, oynadığım en keyifli oyunlardan biriydi. Ve oyunlarda hikayeyi benim belirlemem, seçimleri kendim yapmam çok hoşuma gidiyor, uzun süre sıkılmıyorum.

Beyler sizce Cyberpunk 2077'yi alınır mı, fiyatı yeni nesil oyunlara göre çok uygun geldi ayrıca ütopik dünyaları konu olarak çok seviyorum. Anladığım kadarıyla oyun detaylara da çok önem veriyor, cinsel organına kadar kişiselleştiriliyor. Açıkçası benim hoşuma gitti fakat oyunun konusunu tam olarak anlayamadım, eğer bildiğiniz bir makale falan varsa (detaylı) atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Oyunun konusu ölümsüzlüğü bulma ile ilgili bir konusu vardı tam hatırlamıyorum. Eğer sistemin iyi ise al oyun çok güzel.

Bence oyunun çıkmasını bekleyin bu soruyu da o zaman sorsanız daha etkili olabilir. Çok fazla hype var büyük ihtimalle boş çıkacak. Çünkü bir şeye hype çok olursa tüketiciler çıkan işi beğenmiyor genelde. Mesela Last Of Us 2'de de aynısı oldu. Gereksiz hype olan kişiler oyunu kötüledi ama benim hiç hypem yoktu ve çok beğendim.
Aslına bakarsanız bunun sebebi tüketicinin ütopik hayallerinin olması ve her tüketici memnun edilemez :) Bence oyun çıktıktan sonra seveni olduğu kadar sevmeyeni de olacak :)
Tavsiyem sızdırılan oynanış videolarını izlemeniz.

Çıktıktan sonra fiyatının artacağı yönünde bir söylem var bence şimdi alıp beğenmeyince iade etmesi daha mantıklı olabilir.

Geri
Yukarı