Çözüldü Cyberpunk 2077 Ayar verileri bozuk hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Adnnatcn

Hectopat
Herkese selam. Bu hata daha önce olmuştu silip tekrar yükleyeyim dedim ama düzelmedi. Oyuna girdiğimde ekrana kullanıcı ayar verileri bozuk ve kurtarılamıyor diye bir hata alıyorum. Dil ayarı hariç hiçbir ayar da değişmiyor. Çözemedim yardımcı olabilecek var mı? Ayarlar değişmiyor görüntü ayarlarını değiştiriyorum hiçbir değişiklik olmuyor RTX ve DLSS'i de kullanamıyorum

Çözüm
GeForce Experience üzerinden değiştirmeyi deneyebilir misiniz? Anladığım kadarıyla Nvidia ekran kartınız var, Experience üzerinden değiştirebilirsiniz.
Denemiştim fakat düzelmedi, başka şekilde çözdüm problemi. Oyunun save dosyasını tamamen sildim. "%userprofile%\Saved Games\CD Projekt Red\Cyberpunk 2077" bu dosya konumunda bulunan dosyayı sildim. Problem yaşarsanız ben böyle çözdüm arkadaşlar.
GeForce Experience üzerinden değiştirmeyi deneyebilir misiniz? Anladığım kadarıyla Nvidia ekran kartınız var, Experience üzerinden değiştirebilirsiniz.

Denemiştim fakat düzelmedi, başka şekilde çözdüm problemi. Oyunun save dosyasını tamamen sildim. "%userprofile%\Saved Games\CD Projekt Red\Cyberpunk 2077" bu dosya konumunda bulunan dosyayı sildim. Problem yaşarsanız ben böyle çözdüm arkadaşlar.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı