Cyberpunk 2077 beklentileriniz neler?

Oyunun yapımcısı sistem gereksinimi söylemeden, kaynak ne kadar sağlam olursa olsun inanmayın. O kadar yüksek sistem gereksinimi asla olmaz, sonuçta oyunu oynayan kesimin çoğu düşük-orta seviye sisteme sahip olacak.
Neyse konuya dönecek olursak, yayınlanan video beni daha da arşa çıkardı. Bu oyunun balon olacağını söyleyen neye göre söylüyor merak ediyorum açıkçası. Sanırsın oyunu betada oynadılar da ona göre yorum yapıyorlar, oyuna kötü diyenler 19 kasımda görüşeceğiz sizinle merak etmeyin. Gerçi siz Witcher 3'e de berbat diyordunuz, yani aslında bir şey bilmiyorsunuz sadece boş laf kalabalığı yapıyorsunuz.
Bu arada oyunda ben sadece Siber şehir olacak sanıyordum, adamlar çöl bile eklemiş vay be :) 2020-21 yılının en iyi oyununa az kaldı :) Boşuna Witcher 3, üst üste 5 yıl boyunca yılın en iyi RPG oyunu seçilmedi :D Tahminimce bu FPS ve TPP olayını kendimiz ayarlayabileceğiz, bir ayar illa ki koyacaklardır.

Oyunun yapımcısı sistem gereksinimi söylemeden, kaynak ne kadar sağlam olursa olsun inanmayın. O kadar yüksek sistem gereksinimi asla olmaz, sonuçta oyunu oynayan kesimin çoğu düşük-orta seviye sisteme sahip olacak.
Neyse konuya dönecek olursak, yayınlanan video beni daha da arşa çıkardı. Bu oyunun balon olacağını söyleyen neye göre söylüyor merak ediyorum açıkçası. Sanırsın oyunu betada oynadılar da ona göre yorum yapıyorlar, oyuna kötü diyenler 19 kasımda görüşeceğiz sizinle merak etmeyin. Gerçi siz Witcher 3'e de berbat diyordunuz, yani aslında bir şey bilmiyorsunuz sadece boş laf kalabalığı yapıyorsunuz.
Bu arada oyunda ben sadece Siber şehir olacak sanıyordum, adamlar çöl bile eklemiş vay be :) 2020-21 yılının en iyi oyununa az kaldı :) Boşuna Witcher 3, üst üste 5 yıl boyunca yılın en iyi RPG oyunu seçilmedi :D
Bir çok kez sistem gereksinimlerinin şişirilmiş olduğunu gördük. Rdr 2 gibi bir sistem gereksinimi bekliyorum.

@Calgrie Daha sistem gereksinimleri duyurulmadı, bunlar sadece öylesine 2-3 kişinin çıkıp tahminen bu olacak tarzında yorumu gibi bir şey. İnanmayın, oyun çıkmadan 1 ay önce falan sistem gereksinimleri yapımcı tarafından duyurulacaktır. Benim tahminim, 1080P en düşük ayarlarda oynamak için RX 460-GTX 960 gibi kartları isteyecek olması.
Bir çok kez sistem gereksinimlerinin şişirilmiş olduğunu gördük. RDR 2 gibi bir sistem gereksinimi bekliyorum.
RDR 2'den daha iyi optimizasyon ile geleceğine adım gibi eminim, zaten herkes sistem gereksinimine göre konuşuyor ancak RDR 2'nin sistem gereksinimleri çok orantısız. Önemli olan gereksinimden ziyade optimizasyondur, eğer oyunun optimizasyonu iyi ise minimumu karşılamasa dahi akıcı oyun deneyimi sunar.

Yeni konular

Geri
Yukarı