Cyberpunk 2077 beklentileriniz neler?

Bu kadar yüksek hype'ın karşılanması mümkün değil. Bence oyun harika olacaktır ancak beklenildiği gibi oyun dünyasına değiştirecek, bambaşka bir deneyim sunacak noktasında beklediğimizi bulamayacağız. Yanı o RDR2'deki kusursuza yakın, farklı deneyim olmayacaktır. Ayrıca eğer olurda bu oyun kötü çıkarsa, arkadan sessiz sessiz gelen bir başka Polonya oyunu olan Dying Ligtht 2 var. Ki ilk oyunun üzerine eklenen RPG elementleriyle süpriz yapabilir. Onu da sabırsızlıkla bekliyorum.

Parasının altınla yarışması. Her ne kadar sistemim olsa da para ile alamayacağım beni üzüyor. Varlık içinde yokluk. Allah bilir GTA VI kaç para olacak. Bence borsaya oyunlarda girsin alım satım. Malum altını zorluyor.

• Bir kere daha ertelenmeyip 19 Kasım'da çıkması.
  • TR'de satılacak kutulu versiyonda GoG yerine Steam kodu çıkması.
  • Optimizasyon konusunda RDR 2 gibi olmaması.
  • Konunun iyi işlenmiş olması.
  • En sonki oynanış videosunda "bana göre" silahların ateş ettiğinde düşmanların tepki vermesini iyileştirme, bana göre kötüydü.
  • Hikayenin kaliteli, birden fazla kez oynatacak şekilde olması.
  • En azından 70 saat ana oyun.
  • 100₺'den falza olmayan Season Pass.
  • CX 12 Ultimate ve RT'nin gücünden tam yararlanmaları.
  • Araş sürüş mekaniklerinin Ubisoft oyunlarındaki gibi "patates" olmaması, GTA'ya yakın olması.
  • Ülkemizde sansür yememesi.

Benim beklentim daha doğrusu olmasını istediğim şey.

Ses tonu ayarlama.

Sims oyunlarındaki karakterlerin sesini ayarlamamız gibi bu iş çok kolay mıdır yoksa zor mudur bilmem ama karakterimin sesini ayarlamak çok hoşuma giderdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı