Cyberpunk 2077 beklentiyi karşılayacak mı?

Oyuna GTA 6 gözüyle bakılması asıl sorun zaten. Çoğu kişi satın alıp RPG öğelerinden sıkılınca oyundan tatmin olmadığını söyleyecek.
Bence de böyle olacak. Bu oyun açık dünya RPG oyunu. RPG Severleri RPG'ye boğarak fazlasıyla tatmin edecek. GTA Kafası yaşamayı düşünenler ise hayal kırıklığına uğrayıp oyun kötü diyecekler.

Selam arkadaşlar. Sizce Cyberpunk 2077 beklentiyi karşılayabilecek mi? Şahsen benim en çok beklememin sebebi johnny silverhand. Kral ne derse yapacağım. Çevremdeki bazı oyunculardan "bence oyun beklentiyi karşılayamacayak" gibi sözler duyuyorum. Bu da beni endişelendiriyor. Sizce bunu başarabilecekler mi? İnsanları tatmin edip oyun dünyasını salayabilecekler mi? Oyuna GTA 6 gözüyle bakılıyor.
Benim şahsi düşüncem insanlar bence fazla şişirdi, beklentilerin bir tık altında olacağını düşünüyorum.

Synthwave tarzı müzik "çok cilalı ve parlak" olduğu için oyunda yer almayacakmış, bu açıklamanın ardından pek de bir heyecanım kalmadı.

Kesinlikle karşılamayacak. Hayır oyun çok iyi olacak fakat insanlar GTA gibi bakıyor. Bence oyunda çatışma bile çok olmayacak.

Geri
Yukarı