Cyberpunk 2077 bekliyor musunuz?

Yıllardır bekliyorum ama uygun sistemim yok. Sırf oynamak için internet cafeye gidebilirim :)
Pc topluyorum o oyun için. :)
CD PROJECT RED fps yapıyorsa bildikleri vardır. Kullanıcı dostular. Witcher 3'e mükemmel dlc ler çıkardılar. Üstelik daha witcher oyunu yapmayacaklarını söylediler. Ubisoft ya da bethesda olsa serinin suyunu sıkardı. Ama cd project red yeni şeyler deniyor risk alıyor. Çitayı her zaman üste çıkarıyor. Para gözlü değiller. Witcher 3'ü 4 sene sonra ac origins ile ubisoft taklit etmeyi denedi ama taklitte bile başarılı olamadı. Cyberpunk da çıkınca beğenilecek ve tüm firmalar benzer oyunlar yayınlıyıp kendilerine pay çıkarmaya çalışacaklar. Cyberpunkdan beklentim karakter yaratma ekranında Geralt oluşturmak. :)

Cok hype var, dikkat etmek lazim.

Ciktiginda sagda solda incelemelere bakarim. Hosuma giderse alirim. Ben Red Dead Redemption 2' yi begenmedim mesela. Witcher 3'u de sevmedim. Ama bu oyunda farkli bir seyler varmis gibi duruyor, bakacagiz.

Cok hype var, dikkat etmek lazim.

Ciktiginda sagda solda incelemelere bakarim. Hosuma giderse alirim. Ben Red Dead Redemption 2' yi begenmedim mesela. Witcher 3'u de sevmedim. Ama bu oyunda farkli bir seyler varmis gibi duruyor, bakacagiz.

Witcher 3 ü izleyince bende sevmemiştim. Bu muydu bu kadar yücelttikleri oyun diyodum hep. Ta ki oynayana kadar. 50 GB olmasına rağmen silmiyorum benim için efsane olarak kalmaya devam edecek :)

Witcher 3 ü izleyince bende sevmemiştim. Bu muydu bu kadar yücelttikleri oyun diyodum hep. Ta ki oynayana kadar. 50 GB olmasına rağmen silmiyorum benim için efsane olarak kalmaya devam edecek :)

Ben satin aldim, dursun bir kenarda bir ara oynarim zamanim olunca diye ama sevemedim niyeyse : )

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı