Cyberpunk 2077 bulanıklaşma

Kutty

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bütün oyunlarda aynı sorun var nedense çok kaliteli değil gibi. Görüntü biraz pikselli ve bulanık gözüküyor bana. Sizden ricam bu videoda sizin gördüğünüz kadarıyla pikselleşme veya görüntüde bulanıklık, kalitesizlik var mı yoksa normal mi yazabilirseniz sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Screenshot_20210415_144800.jpg
Screenshot_20210415_145157.jpg

Merhaba arkadaşlar, bütün oyunlarda aynı sorun var nedense çok kaliteli değil gibi. Görüntü biraz pikselli ve bulanık gözüküyor bana. Sizden ricam bu videoda sizin gördüğünüz kadarıyla pikselleşme veya görüntüde bulanıklık, kalitesizlik var mı yoksa normal mi yazabilirseniz sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Grafikleri High yap.

Yok yahu okudum Ultra da olduğunu gülme bende de vardı High yapınca düzeliyordu. @yakohno
İyi o zaman bir de arkadaşın dediği gibi deneyin.

Yok yahu okudum Ultra da olduğunu gülme bende de vardı High yapınca düzeliyordu. @yakohno

İyi o zaman bir de arkadaşın dediği gibi deneyin.

Yok hocam denedim daha kötü oldu yine, size attığım videoda bir sıkıntı yoksa herhalde monitörümde bir şey var. O kadar hayalini kurduk şu PC toplamanın ama teknik sorunlarından geçilmiyor vallahi bıktım artık kaç aylardır uğraşıyorum şu sorun için gram oyun oynama hevesi bırakmadı.

Geri
Yukarı