Cyberpunk 2077 için RX 570 sistem yeter mi?

Sistem gereksinimlerinde önerilen ekran kartının RX 590 olduğunu görmüştüm. Önerilen ayarlar olmasada, iyi bir performans alabilirsiniz.

Ryzen 5 1600x, 16GB RAM ve RX580 Nitro+ ile ben en düşük ayarlarda 30-50FPS'yi zar zor bi' şekilde alıyordum ilk çıktığı zamanlarda. Şu an optimizasyon nasıl bir fikrim yok.

RAM bir tık sıkıntı. Orta ayarlarda oynarsınız.
Yüksek ayarda 35-40 arası FPS alırsınız diye tahmin ediyorum. Ancak RAM miktarınız az, drop yersiniz muhtemelen.
RAM çok performans farkı yaratmıyor Cyberpunk 2077'de. Bizzat 8 GB ile 16 GB kıyasladım. Yalnızca %5 performans farkı oldu. Bellek kaynaklı bir drop yediğimi de hatırlamıyorum. 1050Ti ile düşük ayarlarda 30 FPS ortalama ile oynuyordum siz de 40-50 FPS civarlarında oynarsınız gibime geliyor.

RAM çok performans farkı yaratmıyor Cyberpunk 2077'de. Bizzat 8 GB ile 16 GB kıyasladım. Yalnızca %5 performans farkı oldu. Bellek kaynaklı bir drop yediğimi de hatırlamıyorum. 1050 Ti ile düşük ayarlarda 30 FPS ortalama ile oynuyordum siz de 40-50 FPS civarlarında oynarsınız gibime geliyor.

Çok teşekkürler bunu da öğrenmiş oldum sevindim az da olsa satın alacağım sanırım bu hafta içerisinde :)

Geri
Yukarı