Cyberpunk 2077 İçin Stadia Oynanış Videosu Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cyberpunk 2077 Stadia oynanış videosu

Google, yakın zaman içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Cyberpunk 2077 için Stadia oynanış videosunu yayınladı. Cyberpunk 2077 için çok az bir süre kaldı. Google, çıkışına çok az bir süre kalmışken Cyberpunk 2077 Stadia oynanış videosunu yayınladı. Yayınlanan oynanış videosuyla beraber CD Projekt RED’in yeni oyununun Stadia platformunda nasıl görüneceği de gözler önüne serildi. Bu kısımdaysa Stadia’da […]

Devamı: Cyberpunk 2077 İçin Stadia Oynanış Videosu Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu oynanış videosunu izleyip de "oyun patlayacak" yorumu yapanların şu an hangi oyunları oynadığını merak ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu oynanış videosunu izleyip de "oyun patlayacak" yorumu yapanların şu an hangi oyunları oynadığını merak ediyorum.
Patlayacağını düşünmesem bile büyük bir kesim için hayal kırıklığı olacağını düşünüyorum.

Fakat diğer bir kesimde oyuna bayılacak gibi duruyor.

O kadar ertelediler küçük bir hatada bile firmaya çok büyük linç gelir. Bu arada o videoya dayanarak söylememiştim.

Oyun 10 senedir geliştiriliyor.
2 Hafta* ertelenmesine mi taktınız?

Enis kirazoğlu'nun bir videosunda ilk oynanış hali ve son oynanış hali vardı şehir ilki gibi kalabalık değildi ben buna takıldım ama bu olay bende oyun balon izlenimi bırakmadı dostum. Az evvel dediğimde firma artık küçük bir firma değil sende diyorsun bu kadar emek varken sorun çıkarsa insanlar firmaya yüklenecek. Umarım sorunsuz şekilde oynayabiliriz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı