Cyberpunk 2077 İçin Stadia Oynanış Videosu Yayınlandı

Oyunda fizik, yapay zeka, klasik kontröl yok.
Bu yüzden çöp oluyor.
Siz hala binlerce olumlu özellik varken fazla etki etmeyen, oyunun heyecanını fazla değiştirmeyen şeyleri savunun. Niye herkes bu oyunu övüyor o zaman? Demekki bu özellikler insanlara fazla etki etmiyor, demekki bunlar da sadece her oyunda olabileceği gibi fazla etki etmeyen hatalar.

binlerce olumlu özellik varken fazla etki etmeyen, oyunun heyecanını fazla değiştirmeyen şeyleri savunun
Klasik kontröller oynanışa etki etmiyor mu? "😍"

Binlerce artısı varmış, saysanıza?
Niye herkes bu oyunu övüyor o zaman?
Vizyonsuzlar çünkü./Koyunlar./Kalite değil popülarite istiyorlar./Özgün değiller./Objektif değiller./Başkaları beğendi diye beğenen kişiler.
Demek ki bu özellikler insanlara fazla etki etmiyor,
İnsanlardan bana ne? Benim için önemli.

oyunun heyecanını fazla değiştirmeyen şeyleri
Fizikler oyunun heyecanını nasıl etkilemez?
Kafayı yemek üzereyim, fiziğin ne olduğundan haberdar mısınız?

Klasik kontröller oynanışa etki etmiyor mu? "😍"

Binlerce artısı varmış, saysanıza?

Vizyonsuzlar çünkü./Koyunlar./Kalite değil popülarite istiyorlar./Özgün değiller./Objektif değiller./Başkaları beğendi diye beğenen kişiler.

İnsanlardan bana ne? Benim için önemli.

Fizikler oyunun heyecanını nasıl etkilemez?
Kafayı yemek üzereyim, fiziğin ne olduğundan haberdar mısınız?
Tabii ki oyunların temel şeyi fizik motorudur, evet böyle hatalar olabiliyor, mesela Watch Dogs'un yapay zekası çok kötü ama bunlar oyunu berbat yapmaz. Sadece eksiler kısmına geçer. Eğer düzgünce bu kısımları beğenmiyorum, düzeltilmesi lazım deseniz anlardım ama ben bu oyuna berbat dedirtmem.

Oyunda fizik, yapay zeka, klasik kontröl yok.
Bu yüzden çöp oluyor.
Tüm firmalar ucuz maliyetli olduğu için kendi fizik motorunu yaratırken Rockstarın çok karışık ve pahalı olan bir fizik motorunu satın alıp kullandığını biliyor muydunuz? RDR2'de de bu motoru kullandılar.

Başkaları beğeniyor hemen farklı olmalıyım ve oyunu kötülemeliyim.
s-b3d19d02f52067c62f167f77f2002b183541fed0.jpg

GTA V 2020'nin sonunda bile adından söz ettiriyorsa iyi oyundur. Mükemmel demiyorum dikkat ederseniz her oyun gibi her yapım gibi onun da hataları, eksikleri, yanlışları var. Oyun hakkında yorum yaparken çıkış yaptığı yıla göre yorumlamanız gerektiğini düşünüyorum ( Oyun sürekli güncellemelerle güncellenmiyorsa tabii ).

GTA V 2020'nin sonunda bile adından söz ettiriyorsa iyi oyundur. Mükemmel demiyorum dikkat ederseniz her oyun gibi her yapım gibi onun da hataları, eksikleri, yanlışları var. Oyun hakkında yorum yaparken çıkış yaptığı yıla göre yorumlamanız gerektiğini düşünüyorum ( Oyun sürekli güncellemelerle güncellenmiyorsa tabii ).
Başkaları beğeniyor hemen farklı olmalıyım ve oyunu kötülemeliyim.
Eki Görüntüle 756896
GTA çöp diyen arkadaşa neden takıyorsunuz ki? Kendisi Halo'ya efsane diyor.
Halo çöpünü de övmeyin yahu. Aman efendim Xbox almak için sebepmiş de. He he inandım ben de.
Tüm firmalar ucuz maliyetli olduğu için kendi fizik motorunu yaratırken Rockstarın çok karışık ve pahalı olan bir fizik motorunu satın alıp kullandığını biliyor muydunuz? RDR2'de de bu motoru kullandılar.
Arkadaşlar aman imzasına bakmadınız galiba polemiğe girmeyelim şimdi(!)😘

Şaka bir yana bu kadar insan bu kadar kanıt yazdı, artık yine yazarsa anlıyoruz. Hayırdır hocam siz de takır takır diyordunuz?

@Mark Zuckerberg

Arkadaşlar aman imzasına bakmadınız galiba polemiğe girmeyelim şimdi(!)😘

Şaka bir yana bu kadar insan bu kadar kanıt yazdı, artık yine yazarsa anlıyoruz. Hayırdır hocam siz de takır takır diyordunuz?

@Mark Zuckerberg
Tek delil ile kırk alim ve kırk delil ile bir cahil olayı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı