Çözüldü Cyberpunk 2077 imleç diğer oyuncularınkinden farklı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErenAt

Centipat
Daha fazla  
Oyundaki arayüzde mouse imleci diğer oyunculardakinden farklı (kare değil) ve oyunda şehirden havaya doğru çıkan ışıklar nedense kayboldu.

Dosya Ekleri

• hata1.png
    hata1.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 94
  • hata2.png
    hata2.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 113
Çözüm
Hocam peki sizin için gerçekten gereklimi? Alt tarafı ışık. Zaten ilk finali yapmışsınız. Diğer finalleri de yapıp bitirin.
Herneyse, evet çok ta önemli bir şey değil. En iyisi diğer finalleri de yapıp oyunu bitirmek. 🙂 Teşekkürler.

Oyunda "Av" (The Hunt) görevini yapınca sorun çözülüyor. Bu sorunu yaşayan başka biri varsa buradan okusun diye gönderiyorum.
O zaman grafik ayarlarını SS alıp daha sonra sıfırlayın. Ama düzeleceğine düşünmüyorum bugdır büyük ihtimalle. Kafaya takılacak birşey değil.
Grafik ayarları ile oynamayı denediniz mi? DLSS veya FSR özelliğini kapatıp açmayı denediniz mi?
Hayır, grafik ayarlarında yaptığım hiçbi değişiklik işe yaramadı, oyunun 6. saatinden kalma bi save dosyamı buldum, o dosyadan açınca sorun gözükmedi. Sanırım eksik save ile oluşmuş birşey. Şu an oyunun 1. finalini yaptım bile, hiç baştan başlayasım yok. Başka bir çözümü olamaz mı, kodlarını değiştirmek gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı