Cyberpunk 2077 indirimdeyken alınır mı?

myhtai

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki bir ara bug sorunlariyla cok gundeme gelmisti. Simdi %50 indirimdeyken oyun alınır mı?
Oynayan arkadaşlar da dusuncelerini yazarsa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zevkli. Fakat bugları faktör olarak göstermezsen. Arabanın üstünde uçmak, insanların yüklenmemesi, texturelerin kayması/bozulması gibi bir sürü buga şahitlik ettim. Oynanışta can sıkan şeyler. Kısaca oyunu indireceksen bu tür teknik hataları ve buglarıda oynanışla beraber değerlendirmen lazım.

Zevkli. Fakat bugları faktör olarak göstermezsen. Arabanın üstünde uçmak, insanların yüklenmemesi, texturelerin kayması/bozulması gibi bir sürü buga şahitlik ettim. Oynanışta can sıkan şeyler. Kısaca oyunu indireceksen bu tür teknik hataları ve bugları da oynanışla beraber değerlendirmen lazım.

Onlar giderildi diye biliyorum hocam.
Oyunun hikayesi gerçekten güzel, alınır.

Bugların çoğu gelen güncellemelerle düzeltildi söyleniyor hazır indirimdeyken zam gelmeden almayı düşünüyorum fiyatını sonuna kadar hak ediyor bence.

Oyun ilk çıktığında almıştım. Karakterin arada bir arabanın üstünde görünmesi dışında hiçbir bug yaşamadan sorunsuz bitirmiştim. Gerek açık dünyası gerek hikayesi olarak gayet iyi bir oyun. Son zamanlarda gelen büyük güncellemelerle de bayağı yenilik gelmiş sanırım oyuna. Şahsen ben 2. kez bitirmeyi düşünüyorum yani öneririm.

Dün oynamaya başladım bende ilk bölümden ses kayması ve animasyon bugları gözüme çarptı. Ekstra olarak araba sürmek garip kontrol sende değilmiş gibi örneğin dönmek için yavaşça tuşa dokunuyorsun ama senin bastığından bi tık daha fazla komut gidiyor gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı