Cyberpunk 2077 indirime girer mi?

KralMuffin

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, Steam kış indirimlerinde Cyberpunk 2077'nin indirime girme ihtimali var mı? Ona göre alacağım çünkü bir arkadaşım yeni çıktı, girmez demişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Epic Store'da eğer bu oyun beleş dağıtılacak olsa CDPR'nin yıllardır bu oyunun çıkmasını bekleyen community'sinin nasıl tepki vereceğinden haberiniz var mı? Azıcık mantıklı düşünün, daha 1 hafta önce çıkmış oyunu beleşe dağıtmak gibi bir topa girmez büyük firmalar. Ben açıkçası o kadar ücret ödedikten sonra kalkıp da 1 hafta sonra beleşe bir yerde dağıtıldığını görsem o firmanın oyunlarını bir daha almayı düşünmezdim.

Ben nedense Epic Games’ten korkuyorum:) 15 gün boyunca her gün bir oyunu bedava verecek. GTA V’te yaptığı gibi bir çılgınlık yapıp RDR 2, AC Valhalla veya Cyberpunk 2077 çıkar mı bedavalardan emin değilim;)

Hani fena olmazdı yalan değil:)

Ben nedense Epic Games’ten korkuyorum:) 15 gün boyunca her gün bir oyunu bedava verecek. GTA V’te yaptığı gibi bir çılgınlık yapıp RDR 2, AC Valhalla veya Cyberpunk 2077 çıkar mı bedavalardan emin değilim;)

Hani fena olmazdı yalan değil:)

O oyun yapımcılarına bağlı.
Epic kafasına göre bir şey yapamaz. Mantıksız zaten oyun yeni çıktı öyle bir şey ancak 6 yıl sonra olur aynı GTA 5'deki gibi hype bittiğinde bir indirim sonra devam eder yollarına.

Geri
Yukarı