Cyberpunk 2077 karakter geliştirmeleri silinmeden yeni oyuna başlama

Alaxel

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Cyberpunk oynuyorum ve son görevin başındayım. Şimdi oyunu bitirsem Batman Arkham Knight gibi yaptığım geliştirmeler ve oyuncu istatistikleri dururken hikayeyi ve yan görevleri baştan oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
New GAME+ olması lazım ya bunda da. Varsa evet yani, Witcher'de vardı.

Wicther da var evet ama bunda var mı bilmiyorum oyun çok güzel zaten aynı firma yapmış ama wicther kadar uğraşmamışlar ana hikaye çok kısa ve biraz baştan savma ama yan görevler harika olmuş mümkünse bir daha oynamak isterim.

Oyunu farklı sonlarla bitirdiğinizde sana soruyor, bir önceki kayıtta (son bölüme gelmeden önce) kaldığın yerden devam edebilirsin, yanına da ödül veriyoruz ya da yeni kayıtla yeni bölüme başlayabilirsin diye. Ama maalesef NG+ henüz gelmedi.

Ekleme: Bi' ara bu mod hakkında söz konusu geçmişti, ama ne zaman çıkacağına dair bu konuda sessiz. Kaldı ki oyunda halen hatalar mevcut, asıl onları halletmeleri gerek.

Oyunu farklı sonlarla bitirdiğinizde sana soruyor, bir önceki kayıtta (son bölüme gelmeden önce) kaldığın yerden devam edebilirsin, yanına da ödül veriyoruz ya da yeni kayıtla yeni bölüme başlayabilirsin diye. Ama maalesef NG+ henüz gelmedi.

Ekleme: Bi' ara bu mod hakkında söz konusu geçmişti, ama ne zaman çıkacağına dair bu konuda sessiz. Kaldı ki oyunda halen hatalar mevcut, asıl onları halletmeleri gerek.
ben oynadığım da 2 tanecik hatta gördüm onlarda büyük bir şey değildi gayet normal ve güzel bir oyun bence

Geri
Yukarı