Cyberpunk 2077 ne zaman düzelir?

profesor34

Centipat
Katılım
5 Haziran 2021
Mesajlar
2.240
Makaleler
2
Çözümler
20
Yer
İstanbul
Merhaba, oyunu yeni satın aldım ve biraz oynadım ama karşıma çok fazla bug çıkıyor. Örnek olarak bir tane adamı izliyorum adam arabanın içinden geçerek gidiyor. Ya da başka bir arabaya biraz dokunsam hemen üstüme çıkıyor. Zaten araç kullanması da çok kötü. O yüzden iade etmek istiyorum fakat bu hatalar düzelecek diyorlar. Kesin bir şey yok ama tahminen ne zamana düzelecek? Şu an bunlar yüzünden oynamak istemiyorum.
 
Katılım
15 Şubat 2021
Mesajlar
1.638
Makaleler
2
Çözümler
23
Evet, bir tek sizde buglu değil oyun, yada dikkat etmiyorsunuz.
Dikkat etmemişse demek ki oyunu kıracak düzeyde bir sorun değildir. NPC duvarın içinden geçti diye kıyameti koparanlar her sene çıkan optimizasyon sorunlu AC oyunları için neden bir şey demiyor anlamıyorum.
 

Creepylord

Hectopat
Katılım
5 Nisan 2016
Mesajlar
791
Çözümler
7
Yer
Antalya
Trailerlarda gösterilen mekanikleri, başlangıçta kısa bir videoyla geçiştirdikleri kırpılmış 10-15 saatlik içeriği falan soruyorsanız gelmeyecekler. Bunun üzerine gelecek tek şey "Next-Gen" dedikleri grafiklerin makyajlanması ve ara ara getirdikleri ufak tefek ayarlamalar fixler vs. vs.

Söylediklerimi umarım yutturacak şekilde bi düzelme görürüz ama hiç sanmıyorum. Umudum yok.
 

Factotum

Hectopat
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
265
1.31 sürümünü yaklaşık 30 saattir oynuyorum. Şehir içerisinde ufak tefek grafik hataları haricinde pek sıkıntıyla karşılaşmadım. Night City dışına çıkınca görsel bug sayısı biraz artıyor. Ancak görev bitirmeye engel olan sadece bir bug ile karşılaştım. Görevdeki bir kadın araca bir türlü binmiyordu. Ancak Youtube'ta gördüğüm bir yöntemle görevi tamamladım. Şu haliyle gayet oynanabilir görünüyor. Kusursuz olması için 5-6 ay belki 1 sene daha beklemeniz gerekebilir.
 

anilcaliskan

Hectopat
Katılım
26 Kasım 2016
Mesajlar
482
Çözümler
1
Yer
Khon Kaen
Epic indirimi ile aldım, 2 gündür oynuyorum. Bug olarak sınıflandırabileceğim sadece bazen çatışmada düşmanlardan biri hızlı bir şekilde yanıma geliyor. Bunun dışında bayağı oynamama rağmen oyunun ilerlemesini etkileyecek düzeyde bir bug bana denk gelmedi.

Araç mekaniği çok iyi değil buna katılıyorum ama bug olayı en azından bende çok fazla yok.

Ek olarak son zamanlarda harcadığım en iyi 106₺ oldu, bayağı sarıyor oyun.
 

bloodiron9

Hectopat
Katılım
3 Temmuz 2017
Mesajlar
739
Çözümler
4
Anlamıyorum sadece bende mi buglı değil bu oyun?
1.3 yaması ile 60 saat boyunca oynadım 1 tane bug ile karşılaştım o da beni sürekli çatışmada gösterdiği için hızlı seyahat yapamıyordum.

Düzelmesini istediğiniz şey araba kullanımı ise o düzelmez.
Yalnız değilsiniz. Ben çıktığı gün başladım oynamaya. Yaklaşık 90 saatim var. İlk gün bile bir iki bug dışında bir şey olmadı.
 
Yukarı