Cyberpunk 2077 neden TPP olmayacak?

Random.Person

Kilopat
Makaleler
1
Çünkü The Witcher serisiyle TPP kamerasını kullanan CDPR orta dünya temasından Cyberpunk evrenine geçiş yapınca oyunun yapısını da değiştirip FPP türünde akıllarda kalacak bir oyun yapmak istiyor. TPP istemenizin bir önemi yok çünkü oyunun tasarım aşamasından itibaren FPP anlaşılıp yapımına başlanmış, firmanın tercihine saygı gösterip anlamaya çalışmak yerine "TPP olmazsa oynamam" falan diyecekseniz oynamayın zaten adamlar resmi olarak TPP getirmeyecek ki bu da gayet mantıklı bir sebep üstüne kurulu: Oyunun FPP olmasını istiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPP oyun yapmak TPP'den daha zor geliyor bana. Tabii ki hiçbir teknik şey bildiğim yok, havadan baktığımda öyle hissediyorum. Umarım güzel yaparlar, FPP daha eğlenceli oluyor. Aynaya falan baktığımızda hayalet görmeyelim :)
Yerdeki su yansımasından bile göreceğimizden bahsediyorlar, aynaya elbet çalışmışlardır.

İyi güzel hoşta, kendimizi göremeyeceksek karakterimizi özelleştirmenin ne anlamı kalıyor? Benim kafamda soru işareti bırakan bir soru. Çünkü görünüşe göre çok güzel modellemeler olacak. TPP veya FPP olması benim için pek önemli değil açıkçası. Karakterimize yaptığımız özelleştirmeleri sadece ara sahnelerde göreceksek pek bir anlamı kalmıyor bence :(

İyi güzel hoşta, kendimizi göremeyeceksek karakterimizi özelleştirmenin ne anlamı kalıyor? Benim kafamda soru işareti bırakan bir soru. Çünkü görünüşe göre çok güzel modellemeler olacak. TPP veya FPP olması benim için pek önemli değil açıkçası. Karakterimize yaptığımız özelleştirmeleri sadece ara sahnelerde göreceksek pek bir anlamı kalmıyor bence :(
Yansımalar, aynalar ve araç kullanımında görebileceğiz.

Aynalarda ve yansımalarda da görebiliriz 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı