Cyberpunk 2077 ön siparişi yapılır mı?

BBaho

Picopat
Cyberpunk 2077 şu an 250 TL ile ön siparişte ve yeterli param var. Ama ön sipariş vermeli miyim diye düşünüyorum çünkü oyun çıktıktan bir müddet sonra oyunun fiyatı artabilir. Sizce ön sipariş vermeli miyim yoksa oyunun çıkmasını mı beklemeliyim?

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
4
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Cyberpunk 2077 şu an 250 TL ile ön siparişte ve yeterli param var. Ama ön sipariş vermeli miyim diye düşünüyorum çünkü oyun çıktıktan bir müddet sonra oyunun fiyatı artabilir. Sizce ön sipariş vermeli miyim yoksa oyunun çıkmasını mı beklemeliyim?
Bence vermelisin.

Makaleler
9
Oyunun çıkmasını bekleyin. Sürekli ertelenip duruyor, yine bir GTA 5 vakası. Ne olacağı belli değil.

Aralık'ta erteleniş tarihine geliriz, yine ertelenme mektubu yayınlarlar falan.

4-5 ay daha erteleneceği söyleniyordu. Şuanda çıkış tarihi 10 Aralık. Bence 9'u gibi ön sipariş geçin tabi yine ertelenmezse. Ben aylar önce ön sipariş verdim ve ölü bir yatırım gibi hissetmeye başladım artık. Bir daha ertelenirse kesinlikle iade edeceğim.

adanalihiyar

Centipat
Makaleler
10
Yer
Moer Karhen

Zaten oynayacaksanız bence verin. Bana ön siparişten çıkınca fiyatı artar gibi geliyor.

Yekta Özdemir

Hectopat
Oyunun çıkmasını bekleyin. Sürekli ertelenip duruyor, yine bir GTA 5 vakası. Ne olacağı belli değil.

Aralık'ta erteleniş tarihine geliriz, yine ertelenme mektubu yayınlarlar falan.
GTA 5 vakası inşallah olur diyim o zaman. :D Oyunun pc sürümü bitmesine rağmen yeni nesil konsol testleri bitmediği için ertelediler. Bence önsipariş verin, çünkü ilerde online modu çıkarsa bir avantajınız olabilir.

Yeni konular

Yukarı