Cyberpunk 2077 ön siparişten çıktıktan sonra fiyatı artar mı?

John Aburuzzi

Picopat
Katılım
8 Ağustos 2020
Mesajlar
75
Çözümler
1
Şu an Cyberpunk 2077 Steam üzerinden ön siparişle 249 TL'ye satılıyor. Oyun kasım ayında çıkış yaptıktan sonra bu fiyat artar mı?
 
Katılım
21 Eylül 2018
Mesajlar
16.033
Makaleler
9
Çözümler
96
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Yurtdışı fiyatı 60 Dolar, bizde ise 32 Dolara satılıyor.
Neredeyse bütün ön sipariş oyunları çıktıktan sonra uçuk fiyatlara çıkıyor, mesela Detroit ön siparişte 20 TL iken sonrasında 150 TL'ye çıktı. Birçok benzer varyasyonu var, o yüzden alabiliyorken şimdi alın. Fiyatının 400+ TL'ye çıkacağını düşünüyorum ancak ne zaman çıkar bilemiyorum, yine de en mantıklısı erkenden almak. Bu arada bazı arkadaşlar %30 indirimle falan gift olarak gönderim yapıyor, yani 170 TL'ye falan alabilirsiniz. İsterseniz sosyalde veya Donanım Haber'de konulara göz atın.
 
KS
J

John Aburuzzi

Picopat
Katılım
8 Ağustos 2020
Mesajlar
75
Çözümler
1
Hocam ön sipariş ile almayı düşünüyorum fakat oyunun beklentileri karşılayıp karşılamayacağı hakkında çekincelerim de yok değil açıkcası. Ülkemizde oyun fiyatları çok uçtuğu için zaten dediğiniz gibi 400 lira üstünde olursa almak mümkün değil.
 
Katılım
21 Eylül 2018
Mesajlar
16.033
Makaleler
9
Çözümler
96
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Peki ön sipariş ile alanlara, özel kozmetikler vesaire verilir mi?
Evet verilecek, tahminimce kıyafet veya silah kozmetiği verirler. Bence hiç yoktan iyidir, hem 2 kat ucuza alıp hem de böyle bir şey olması :)
Hocam ön sipariş ile almayı düşünüyorum fakat oyunun beklentileri karşılayıp karşılamayacağı hakkında çekincelerim de yok değil açıkçası. Ülkemizde oyun fiyatları çok uçtuğu için zaten dediğiniz gibi 400 lira üstünde olursa almak mümkün değil.
Ufak bir oynanış videosu, 3 saat deneyimleyen bir kullanıcının yazdıkları sosyalde bir arkadaş konu olarak açmıştı hatta.
Bence beklentiyi fazlasıyla karşılayacak, kaldı ki işin ucunda CDPR var. Hani bu konuda güvenebileceğimiz en iyi firmalardan birisi, Türkçe dil ile getirmeleri de cabası.
 

Yeni konular

Yukarı