Cyberpunk 2077 oyununu hediye edebilir miyim?

341346

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bazı nedenlerden dolayı Steam hesabımı silmem gerekiyordu. Sadece Cyberpunk 2077 vardı değerli oyun olarak. Bende iade talebinde bulunmuştum. Kabul olmadı. 1 ay geçmişti üzerinden. Sonra destek talebi oluşturdum şöyle şöyle diye. Baktım 124.5 TL Steam cüzdanıma gelmiş. Şaşırdım baya. Oyun indirime girse, bende Cyberpunk'u yeni açtığım hesaba hediye edip, eski hesabı silsem sorun olur mu? İki hesaba 5 dolar harcandı bu arada.

Arkadaşlar bazı nedenlerden dolayı Steam hesabımı silmem gerekiyordu. Sadece Cyberpunk 2077 vardı değerli oyun olarak. Bende iade talebinde bulunmuştum. Kabul olmadı. 1 ay geçmişti üzerinden. Sonra destek talebi oluşturdum şöyle şöyle diye. Baktım 124.5 TL Steam cüzdanıma gelmiş. Şaşırdım bayağı. Oyun indirime girse, bende Cyberpunk'u yeni açtığım hesaba hediye edip, eski hesabı silsem sorun olur mu? İki hesaba 5 dolar harcandı bu arada.

Yeni hesaba hediye edersin eski hesaptan.

İndirimler gelesiye iki hesabı arkadaş olarak eklet. Belirli bir süre arkadaş listesinde olması gerek diye biliyorum.

RDR 2 steamde çıktığı dönemde arkadaşımın cüzdanında ki para karşılığı oyunu hediye etmesini istemiştim. Meblağ belli limitin üstündeyken hediye edilemiyor. İndirimlerle Cyberpunk 77 den almıştım sanırım fiyat güncellemeleri ile 144 tl oldu sonbahar döneminde. Demek istedikleri belirli meblağ üzerinde ki oyunları hediye edememe durumu olabilir cüzdan ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı