Cyberpunk 2077 para hilesi nasıl yapılır?

IshakUs

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GeForce NOW üzerinden Cyberpunk 2077 oynuyorum ama bazen para sıkıntısı çok fazla çekiyorum. Galiba GeForce NOW üzerinden para hilesi yapılmadığı için acaba para bugu gibi vs. bir özellik var mı acaba yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar GeForce NOW üzerinden Cyberpunk 2077 oynuyorum ama bazen para sıkıntısı çok fazla çekiyorum. Galiba GeForce NOW üzerinden para hilesi yapılmadığı için acaba para bugu gibi vs. bir özellik var mı acaba yardımcı olur musunuz?

Hocam kendi PC'niz olsa yapilirdi ama Now'da imkansiz diyebilirim

Emircan hocam peki bug falan var mı eskiden glitch falan vardı tablo alıp satıyorlardı geçen sene öyle buglardan var mı peki hocam?

Yok hocam %99u fixlendi

Emircan hocam peki bug falan var mı eskiden glitch falan vardı tablo alıp satıyorlardı geçen sene öyle buglardan var mı peki hocam?
suan tek yöntem kendi pcnizde hileli save gibi yöntemler olacaktır

Bunun tek bir yöntemi var. Cyberpunk'ı kendi bilgisayarınıza indirip hileyi yaparsınız. GFN üzerinden para hileli olarak oynarsınız.
hocam merhaba bilgisayar kaldırmıyor ama GFN üzerinde kayıtlı olan save acaba oyunu indirdiğimde yine gelir mi?

Yok hocam %99u fixlendi

suan tek yöntem kendi pcnizde hileli save gibi yöntemler olacaktır
anladım hocam teşekkürler yani oyunu indirip save üzerinden hile yapıp GFN'ye girdiğimde düşen hileli Save üzerinden devam etmem gerkeiyor değil mi

Hocam merhaba bilgisayar kaldırmıyor ama GFN üzerinde kayıtlı olan Save acaba oyunu indirdiğimde yine gelir mi?

Steam Cloud'a kaydediyor zaten. Gelir Save'iniz. Bu arada bazen sorun oluyor oyunu indirip hileyi yaptıktan sonra silmeyin. GFN üzerinden girdiğinizde paranız hileli ise o zaman silebilirsiniz.

Seviyen yüksekse ve şemalar bulmuşsan silah üretip satabilirsin. Ben bu şekilde yapıyorum ama biraz uğraştırıyor.
Adsız.png

Geri
Yukarı