Cyberpunk 2077 Phantom liberty DLC'si 8 Haziran'da summer Game Fest'te gösterilecek

Epic'te oyun 124 TL yalnız.
DLC'nin çıkışı ile Epic fiyatı da zamlanır. Her iki platforma da oyunu çıkarırken fiyat girmeleri gerek. Steam ile Epic arasında bu kadar dev fiyat farkı olduğunu fark etmemeleri imkansız. Yani DLC'yi baz alırken oyunun şu anda en pahalı olduğu yerden baz almak daha iyi sonuçlar doğurabilir hocam.

DLC'nin çıkışı ile Epic fiyatı da zamlanır. Her iki platforma da oyunu çıkarırken fiyat girmeleri gerek. Steam ile Epic arasında bu kadar dev fiyat farkı olduğunu fark etmemeleri imkansız. Yani DLC'yi baz alırken oyunun şu anda en pahalı olduğu yerden baz almak daha iyi sonuçlar doğurabilir hocam.
124 TL iken ben oyunu alacağım bundan aşağı bir daha inmez artık.

Hikayesi olarak bilinen bir şey var mı? Judy, Panam veya Rogue gibi yan karakterler de olacak mı oyunda?
Trailer var hocam. 2-3 yeni karekter gözüküyor. İdris Alba ve V’ye yemin ettiren bir kadın var.

Cyberpunk 2077'nin Idris Elba'lı hikâye DLC'si Phantom liberty DLC'si 8 Haziran'da summer Game Fest'te gösterilecek. DLC, oyunun aksine PS4 ve Xbox One'a çıkmayarak yeni nesil bir DLC olacak. @steelumut hocam benzer konularda oyunun 8 Haziran'da çıkacağına dair iddia konunuz var. Oyun çıkmayacak fakat gösteri olacak.

kaynaklar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merakla bekliyorum. Çıktığı gibi alacağım bence oyunu yeniden yukarılara taşıyacak bir DLC gelecek. CDPR DLC işinde başarılı.

Trailer var hocam. 2-3 yeni karekter gözüküyor. İdris Alba ve V’ye yemin ettiren bir kadın var.

Merakla bekliyorum. Çıktığı gibi alacağım bence oyunu yeniden yukarılara taşıyacak bir DLC gelecek. CDPR DLC işinde başarılı.
Valla oyunu 3. kez bitirdim dün umarım başka sonları açan ve bahsettiğim karakterlerinde içerisinde yer aldığı bir DLC olur bende ilk gün alacağım direkt.

Yeni konular

Geri
Yukarı