Cyberpunk 2077 Resmî Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Sisteminiz "Cyberpunk 2077" için hazır mı?

• Evet, istediğim ayarlarda oynayabileceğim.

• Tam olarak değil, ayar kısman gerekecek.

• Hayır, sistem gereksinimlerim yetersiz.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Oyunlar sağlam indirime girince zaten alıyorum ama 250 TL veremem bir oyuna. İroni yapmadım.
Umarım bir gün senin de uğraşıp para ödediğin bir girişim veya herhangi bir şeyde hakkın yenir.

Kaldıracak sistemi, indirecek interneti ve evinde elektriği var, ama korsan oynuyor...

Oyunlar sağlam indirime girince zaten alıyorum ama 250 TL veremem bir oyuna. İroni yapmadım.
Steam hesabınızı gördüm zaten. Yaptığınız mantıksız da değil aslında.

Yine de ben hiç oynamadan indirime girmesini bekliyorum örneğin. Karşılığını vermediğim bir şeyden yararlanmak etik değil.

Son düzenleme:
RDR2 Biraz yanlış sistemi önermişti sanki ama...
Hayır, i5 3470/RX 570/8GB RAM sistem ile 2 hafta önce oyunu 1080p orta-yüksek-ultra karışık ayarlarda bitirdim. Test videom;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır, i5 3470/RX 570/8GB RAM sistem ile 2 hafta önce oyunu 1080p orta-yüksek-ultra karışık ayarlarda bitirdim. Test videom;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AMD tarafında biraz daha farklı diye biliyorum. Da zaten Mediumun biraz üstü ayarlarda 40 fps alıyormuşsunuz.

Kaldıracak sistemim, indirecek internetim ve evimde internet olabilir ama aylık gelirim yok maalesef öğrenciyim.

Bu bir şeyi emek hırsızlığı yaparak almana bahane değil, beklersin, biriktirirsin, yaptığının savunulacak hiçbir yanı yok. Adamlar dil desteği bile eklemiş.

Genellikle bu kitle "neden Türkçe desteği yok yav" diye yakınan kitle bu arada.

Bu bir şeyi emek hırsızlığı yaparak almana bahane değil, beklersin, biriktirirsin, yaptığının savunulacak hiçbir yanı yok. Adamlar dil desteği bile eklemiş.

Genellikle bu kitle "neden Türkçe desteği yok yav" diye yakınan kitle bu arada.

Tamam reis paran var alıyorsun tamam anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı