Cyberpunk 2077 Save dosyaları nerede?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oyunu normalde harici SATA 3.0 HDD'den oynuyordum ama sarmaya başladı ve birkaç kaplama yüklenmeyince SSD'ye geçirmeye karar verdim. Bayağı ilerledim ama oyunu geçirmek için Save dosyasını bulamıyorum. SSD de Save Games dosyası boş gözüküyor. Oyunun Save'leri nerede?

C:\Users\kullanıcıadınız\Saved Games\CD Projekt Red\Cyberpunk 2077
Manuel bir de oto save dosyaları var. Ben kendim oyunu elimle oyunu kaydet kısmından kaydediyorum. Manuel save dosyalarını mı almam gerekiyor?
Bir sorum daha var dosyaları aldıktan sonra nereye yapıştıracağım? SSD deki oyun dosyalarının içine mi?

Dosyaları tek tek atmayın, hepsi kalsın. Fakat şöyle bir sorum olacak. Windows SSD'de iken HDD'de mi oyunu oynadınız? Öyle ise kayıt dosyalarını kurcalamanıza gerek kalmaz, kayıt dosyalarının bulunduğu klasör sabittir zaten.

C:\Kullanıcılar\(kullanıcıadı)\Kaydedilen Oyunlar :D
Orası boş gözüküyordu. Witcher da mesela oradaydı ama Cyberpunk'u orada bulamamıştım.
Dosyaları tek tek atmayın, hepsi kalsın. Fakat şöyle bir sorum olacak. Windows SSD'de iken HDD'de mi oyunu oynadınız? Öyle ise kayıt dosyalarını kurcalamanıza gerek kalmaz, kayıt dosyalarının bulunduğu klasör sabittir zaten.

Şimdi şöyle bilgisayarımda 250 GB SSD var sadece. Normalde servise gönderip ekleme yaptıracaktım - ben açarsam garantisi gidiyor- ama Online eğitim vb. engel oldu. Benim SSD'de de yer olmadığı için evde bulduğum SATA 3.0 harici HDD de oyunu denedim. Orada Save'leri aldım, yer açabilince SSD'ye kurmak istedim tekrar indiriyorum bu şekilde yani.

Windows SSD'ye kurulu iken HDD'ye Cyberpunk 2077 indirip oynadınız, şimdi de SSD'de yer açıp SSD'ye oyunu kuracaksınız, doğru muyum? Öyle ise kayıt dosyaları olduğu gibi kalabilir. Oyunun bulunduğu diske bağlı olarak kayıt dosyalarının konumu değişmiyor, belirttiğim dosya yolunda sabit kalıyor silmediyseniz. Yani oyunu yükleyince kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Windows SSD'ye kurulu iken HDD'ye Cyberpunk 2077 indirip oynadınız, şimdi de SSD'de yer açıp SSD'ye oyunu kuracaksınız, doğru muyum? Öyle ise kayıt dosyaları olduğu gibi kalabilir. Oyunun bulunduğu diske bağlı olarak kayıt dosyalarının konumu değişmiyor, belirttiğim dosya yolunda sabit kalıyor silmediyseniz. Yani oyunu yükleyince kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Evet tam olarak öyle, sadece oyunun konumunu değiştireceğim hızlanması için. Teşekkür ederim yardımınız için.
Aynı sorun bende de var nasıl çözebiliriz bu sorunu?

Belgeler kısmında bulabildim Save dosyalarını. Ayrı klasörler şeklinde vardı, mesela Witcher 3 klasörü içindeki bütün Save'ler oradaydı oradan aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı