Cyberpunk 2077 Sonları

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben oyunu bitirdim kötü son hariç diğer sonları izledim fakat anlamadım anlatabilecek birisi var mı? Çok merak ettim.

Not: Oyunu kötü son ile bitirdiğim için onu söylemenize gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunu bitirdim kötü son hariç diğer sonları izledim fakat anlamadım anlatabilecek birisi var mı? Çok merak ettim.

Not: Oyunu kötü son ile bitirdiğim için onu söylemenize gerek yok.

Ben en iyi sonla bitirdim. V'nin 6 aylık ömrü kaldığı için en son uzaya arasakanın son üssünü yok etmeye gitti. Afterlife'ın patronu olmuştu ve lüks dairede uyanmıştı. Onun haricinde anlatacak bir şey yok işte keşke kısa sürmeseydi.

En iyi sondan bir sonra gelen son. En iyi değil de iyi yani. V'nin her sonda 6 aylık ömrü kalıyor bu sonda da panam ile şehirden kaçıp arizonaya gidiyor ve onunla yaşamayı karar kılıyor.
Teşekkürler hocam aklımdaki sorulara yanıt buldum. Astronot sonundan Jhonny yaşaması ve V nin yaşaması diye sonlar varmış size zahmet bunlardan da bahsedermisiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben en iyi sonla bitirdim. V'nin 6 aylık ömrü kaldığı için en son uzaya arasakanın son üssünü yok etmeye gitti. Afterlife'ın patronu olmuştu ve lüks dairede uyanmıştı. Onun haricinde anlatacak bir şey yok işte keşke kısa sürmeseydi.

o sona ulaşabilmek için yan görev mi yaotın veya bi yerde verdiğin bi cevap mı seni oraya yöneltti bana söyleyebilir misin

bu son için almam gereken bi yan görev veya vermem gereken kritik bir cevap var ı lütfen yardımcı olur musun en çok görmek istediğim son ben kötü bitirdim

Geri
Yukarı