Çözüldü Cyberpunk 2077 topu dikti hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pamukluimam

Centipat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077'yi açıyorum ve bu hatayı alıyorum. Oyunu Steam'den satın aldım fakat oyunun menüsüne bile girmeden hata alıyorum. Driverlerimi güncelledim, Microsoft'u güncelledim, oyunu HDD'ye kurdum sonra SSD'ye kurdum fakat durum aynı. Rapor dosyasını açtığım zaman GPU crash for unknown reasons! Callstack here is probably irrelevant. Check if breadcrumbs or aftermath logged anything useful. Bu hatayı alıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Çözüm
Çözdün mü sorunu ?
Kendisi 3. parti sürücü kurma yazılımı kullanıyordu ve bu yüzden sistemde kararsızlıklar oluyordu. Temiz kurulum sonrası hatanın çözüleceğini belirttim ve temiz kurulum sonrası hata düzelirse konuyu kilitlettireceğiz. Sizin konu daha çözülmedi mi ya? :D
Yok hocam çözülmedi. Tek çare format.
Yani bunun sorumlusu ne yazık ki sizsiniz. Lütfen bir daha 3. parti sürücü güncelleme yazılımları kullanmayın. Sonra da sorun çözülürse bana bildirin lütfen. Çözülmezse de tekrardan bakarız. :)

Maalesef ben çözemedim ve benim gibi bu sorunu yaşayan çok kişi var resmi forumda her gün geziniyorum ama nafile bekliyoruz işte :) bu ay gelecek olan büyük yamayı

Maalesef ben çözemedim ve benim gibi bu sorunu yaşayan çok kişi var resmi forumda her gün geziniyorum ama nafile bekliyoruz işte :) bu ay gelecek olan büyük yamayı
Merhaba hocam. Bu sorunu çözdüm öncelikle format atmanı öneriyorum ve bu sorunun kaynağı windowsunda bazı dosyaların eksik olması aynı zamanda eğer 3. parti yazılımlar kullanmışsan bundan dolayı benimde formattan sonra düzeldi.

Geri
Yukarı