Çözüldü Cyberpunk 2077 topu dikti hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dart_Maul

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, C77'ye uzun bir aradan sonra gireyim dedim normalde dosyasına dokunmadığım oyunu bugün açmaya çalıştığım zaman topu(ları?) dikti gibi bir hata veriyor. Oyun hiç açılmadan bu hata moduna geçiyor çözümünü bilen var mı? Dosya doğrulaması yapmayı da denedim yine düzelmedi.

Çözüm
Oyun klasöründen cyber_engine_tweaks.asi isimli dosyayı bulup masaüstüne taşıyın. Sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayıp oyuna öyle girmeyi deneyin.
Önceden açıp da şimdi açamamanız ilginç biraz. Bu süre zarfında sistemde değişiklikler yaptınız mı hiç? Yazılımsal olur, donanımsal olur... Arka planda sürekli çalışan Wallpaper Engine, TaskbarX gibi yazılımlar varsa kapatın; antivirüsü devre dışı bırakın.

Üstte denilenleri denediniz mi bu arada? Denemediyseniz DDU ile kaldırdıktan sonra buradan sürücüyü kurabilirsiniz.

Önceden açıp da şimdi açamamanız ilginç biraz. Bu süre zarfında sistemde değişiklikler yaptınız mı hiç? Yazılımsal olur, donanımsal olur... Arka planda sürekli çalışan Wallpaper Engine, taskbarx gibi yazılımlar varsa kapatın; antivirüsü devre dışı bırakın.

Üstte denilenleri denediniz mi bu arada? Denemediyseniz DDU ile kaldırdıktan sonra buradan sürücüyü kurabilirsiniz.

Üstte deneyebileceğim yöntem yok maalesef. DDU ile kaldırmak zorunda mıyım acaba?

Merhaba arkadaşlar, Cyberpunk 2077'yi açmaya çalıştığımda başlamadan "Hadi be! Topu dikti" hatası alıyorum. Daha önce bilgisayarımda bu oyunu oynuyordum tekrardan dönüş yapmak istediğimde bu hatayı verdi, oyunun dosya doğrulaması yaptım ve tüm dosyalar tam gösteriyordu oyunu silip yükledim her ihtimale karşın fakat tekrardan yüklediğim zaman yine açamadım. Ekran kartı driverını kaldırıp tekrar yükledim ve sorun hala aynı bir türlü çözüm bulamadım. Oyun yarıda kaldı ve şiddetle bitirmek istiyorum. İyi forumlar.

Merhaba arkadaşlar, Cyberpunk 2077'yi açmaya çalıştığımda başlamadan "Hadi be! Topu dikti" hatası alıyorum. Daha önce bilgisayarımda bu oyunu oynuyordum tekrardan dönüş yapmak istediğimde bu hatayı verdi, oyunun dosya doğrulaması yaptım ve tüm dosyalar tam gösteriyordu oyunu silip yükledim her ihtimale karşın fakat tekrardan yüklediğim zaman yine açamadım. Ekran kartı driverını kaldırıp tekrar yükledim ve sorun hala aynı bir türlü çözüm bulamadım. Oyun yarıda kaldı ve şiddetle bitirmek istiyorum. İyi forumlar.
Oyun orijinal mi?

Patch 1.2'yi beklemeliyiz mecbur.

Artı -3 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı