Çözüldü Cyberpunk 2077 topu dikti hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dart_Maul

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, C77'ye uzun bir aradan sonra gireyim dedim normalde dosyasına dokunmadığım oyunu bugün açmaya çalıştığım zaman topu(ları?) dikti gibi bir hata veriyor. Oyun hiç açılmadan bu hata moduna geçiyor çözümünü bilen var mı? Dosya doğrulaması yapmayı da denedim yine düzelmedi.

Çözüm
Oyun klasöründen cyber_engine_tweaks.asi isimli dosyayı bulup masaüstüne taşıyın. Sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayıp oyuna öyle girmeyi deneyin.
Random sayıların yer aldığı hataları gördümde ilk kez "topu dikti" diye hata alındığını duyuyorum. Neyse, Patch 1.2'yi bekleyin bence arkadaşların dediği gibi eğer sorun çözülmezse o zaman Support kısmından iletişime geçip çözüm isteyin.

Topu dikti derken? Aklıma kötü kötü şeyler geliyor ama... Neyse.
YouTube'da zibilyon tane video mevcut onların çözümlerini yapmayı denediniz mi?

Artı -2 Eksi
Nerede bulabilirim acaba?
1614419011059.png

"Bu raporun içeriği ne?" kısmına bas. Orada ne dosya varsa yükle, buraya paylaş.
@Bora Dere @Enes3078

Olmazsa Process Monitor raporu paylaşın, oradan raporun konumunu bulalım.

Önceden de bununla ilgili bir konu açmışsınız, birleştirilmiş şimdi.
Önceden açıp da şimdi açamamanız ilginç biraz. Bu süre zarfında sistemde değişiklikler yaptınız mı hiç? Yazılımsal olur, donanımsal olur... Arka planda sürekli çalışan Wallpaper Engine, TaskbarX gibi yazılımlar varsa kapatın; antivirüsü devre dışı bırakın.

Üstte denilenleri denediniz mi bu arada? Denemediyseniz DDU ile kaldırdıktan sonra buradan sürücüyü kurabilirsiniz.
Bunları yaptınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı