Cyberpunk 2077 Türkiye'de ne kadar satar?

Ortalama 200-300 bin, genel olarak 1 milyon adet falan satar. Sırf Türkçe olduğu için destek çıkacak birçok kişi tanıyorum, umarım hayal kırıklığına uğratmayız ve diğer firmalar örnek alır. Yani zaten kendimi anlatamaya gerek duymuyorum, parayla olan genişleme paketi vs. ne varsa hepsini alacağım.

DRM koruması olmayacağından çıktığı gün korsan versiyonu çıkacak muhtemelen. Türklerin birçoğu 30₺'ye sigara alıp 50₺ oyuna veremediklerinden dolayı korsan indireceklerdir.

Bazı sivri zeka arkadaşlar çıkıp "ne alaka kardeşim oyun 250TL ama?" diyeceklerdir, yukarıda verdiğim yalnızca bir örnek. Oyunun fiyatını ben de biliyorum.

Anca 5 sene sonra fiyatı 40₺ civarına düştüğünde satışları çok denebilecek seviyeye ulaşır diye düşünüyorum.

Ortalama 200-300 bin, genel olarak 1 milyon adet falan satar. Sırf Türkçe olduğu için destek çıkacak birçok kişi tanıyorum, umarım hayal kırıklığına uğratmayız ve diğer firmalar örnek alır. Yani zaten kendimi anlatamaya gerek duymuyorum, parayla olan genişleme paketi vs. ne varsa hepsini alacağım.
Oyunu hatmedeceksiniz yani :D Bende almayı düşünüyorum sırf Türkçe çıktığı için destek olmak adına.

Oyunu hatmedeceksiniz yani :D Bende almayı düşünüyorum sırf Türkçe çıktığı için destek olmak adına.
CDPR yapar da ben hiç bekler miyim? O gelecek temasını binlerce saat içime çekeceğim :) Verdiğim paralar bu firma ve oyun için düşünebileceğim meblağ değil. Yakın zamanda 3060 Ti veya 3070 alıp, yanına da 4K 60Hz veya 2K 144Hz monitör yapıştırdım mı asıl oyun keyfi o zaman olacak :)

CDPR yapar da ben hiç bekler miyim? O gelecek temasını binlerce saat içime çekeceğim :) Verdiğim paralar bu firma ve oyun için düşünebileceğim meblağ değil.
O kadar gösterilen müthiş oyun içerikleri ve dinamiklerine rağmen hala daha şu oyuna "yÜzYıLıN baLoNu OlAcAk xDD" diyenler var inanamıyorum gerçekten. Daha önce Cyberpunk 2077'nin barındırdıklarını barındırabilen bir oyun çıkmış mı acaba neyin balonundan bahsediyorlar anlamıyorum :D

Geri
Yukarı