Cyberpunk 2077 vs Mafia: Definitive Edition

KomutanLogar0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Epic'te şu an indirim var bildiğiniz üzere. Benim de 60 TL'lik bir kuponum var ve ikisi arasında sadece 10 TL fark var. Sizce hangisini almalıyım? Mafia: Definitive Edition'mu yoksa Cyberpunk mı?

Mafia, ne olursa olsun bir efsanedir. Diğeri ise efsaneleşmeye çalışan ancak ne kadar üst düzey potansiyel harcasa da asla efsaneleşmeyen bir oyun. 10 saat civarı sorun olmazsa ben Mafia der geçerim.

Ben iki oyunu da oynadım ve şu kadar söyleyeyim. Cyberpunk 2077 şu ana kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri. Kişisel liste yapacak olursam 4. sıraya koyarım Cyberpunk'ı. Keşke DLC çıksa da tekrar oynayabilsem. Hatta Cyberpunk 2077 100% bitirdiğim ilk oyun oldu. Yeri cidden ayrıdır. Orta ayarlarda 580 2048SP ile 40 FPS oynayabildim.

Ben iki oyunu da oynadım ve şu kadar söyleyeyim. Cyberpunk 2077 şu ana kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri. Kişisel liste yapacak olursam 4. sıraya koyarım Cyberpunk'ı. Keşke DLC çıksa da tekrar oynayabilsem. Hatta Cyberpunk 2077 100% bitirdiğim ilk oyun oldu. Yeri cidden ayrıdır. Orta ayarlarda 580 2048SP ile 40 FPS oynayabildim.
Hocam ciddi mi? Ben de nasipse birkaç aya cihaz alacağım da sizce cidden oynanır mı? Ne bileyim, çoğu kişide kötü izlenim bırakmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı