Cyberpunk 2077 yan görevler ana hikaye bitince yapılabiliyor mu?

Ar0x

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Selam,
Cyberpunk 2077'de ana hikayeyi tamamlayınca yan görevler yapılabiliyor mu? Yoksa ana hikaye devam ederken mi yapılabiliyor?

Selam,
Cyberpunk 2077'de ana hikayeyi tamamlayınca yan görevler yapılabiliyor mu? Yoksa ana hikaye devam ederken mi yapılabiliyor?
Hayır bitince bitiyor, istersen son save'e dönebiliyorsun yada new game+ yaparak tüm eşyaların envanterindeyken baştan başlıyorsun.

Selam,

Ana hikaye bitince oyun bitiyor oynadığınız için teşekkürler vs. diyor ve oyun kapanıyor. Son Save noktasından yan görevleri yapabilirsiniz. Oyun bitince maalesef yapılmıyor.

Yan hikayelerin ana karakterlerle ilgili olanları (Judy, Panam, Riley vs), oyunun sonlarını etkiliyor. En azından onları tamamlamanızı öneririm.
Hocam zaten oyunu çok sevdim ama ana hikaye güzel gidiyor oradan gitmek istiyorum da yan görevleri de kaçırmak istemiyorum bir de hocam son göreve gelince bu son görev diye belirtiyor mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı