Cyberpunk 2077 yeniden oynanır mı?

meola147

Kilopat
Sokak çocuğu olarak oynadım oyunu. Açık konuşmak gerekirse çoğu olaya etkisiz eleman bıraktı oyun. RPG çok ama çok çok çok az geldi bana. Neler neler oldu ve hiç seçim hakkım olmadı neredeyse. Acaba diyorum oyun bitince şu an sonlara geldim herhalde yeni oyun açmalı mıyım? Şirketçi olarak oynarsam etrafımda bulunan insanlar değişir mi? Bambaşka senaryolar mı olur?

SPOİLER:
Judy beni friendzonede bıraktı özellikle ona kahroldum. :D bayağı ilişki yürür dedim ama olmadı. Şirketçide ilişki durumu nedir? Spoiler vermeden oluyor veya olmuyor derseniz sevinirim.

Oyun bir kısımdan sonra ortak noktaya denk geliyor. Pek bir fark olmaz ama bazen cevaplarımız değişebiliyor belki bu konuda bir değişiklik yaratabilir. Kesin konuşamıyorum daha bitiremedim oyunu.

Bu konu derdine deva olabilir. :D.

Hayır değişmiyor. Sadece ilk 30-45 dakika farklı bir hikaye oynuyorsunuz. Ben mesela ilk seferde hack ve gizlilik odaklı gitmiştim. 2. defa oynadığım zaman aksiyon odaklı gitmiştim. İlk oynadığınız zaman aksiyon odaklı oynadıysanız. 2. Sefer gizlilik odaklı oynayabilirsiniz.

Böyle değişik senaryolar :D gizli silahlar, araçlar ve görevlere odaklanırsan yeni senaryo açmadan daha iyi hissedersin kendini en azından, hakkını verdim full artı full görev yaptım dersin.

Güzel mod değil mi?😁

Yeni konular

Geri
Yukarı