Cyberpunk 2077 yılın oyunu olur mu?

Orası öyle ama bunun yerine The Witcher 4 ya da orta çağ temalı bir seri getirebilirlerdi. Ya da illa teknolojik bir evren oluşturacaklarsa AC'de ki gibi Animus gibi programla oyuna daha fazla renk katılabilirdi. Bu alanda ilk oldukları için bug ve optimizasyon sorunu devam eder.
The Witcher 4 diğer Witcher oyunları gibi ilgi çekmez diye düşünüyorum, hikayeyi kim ile devam ettireceklerine bağlı. Seriyi takip ediyorsanız Geralt abimizin hikayesinin bittiğini biliyorsunuzdur. Koskoca Witcher serisinin Geralt Of Rivia'sı gidiyor. İnsanların eskisi gibi ilgisini çekeceğini sanmıyorum.

The Witcher 4 diğer Witcher oyunları gibi ilgi çekmez diye düşünüyorum, hikayeyi kim ile devam ettireceklerine bağlı. Seriyi takip ediyorsanız Geralt abimizin hikayesinin bittiğini biliyorsunuzdur. Koskoca Witcher serisinin Geralt Of Rivia'sı gidiyor. İnsanların eskisi gibi ilgisini çekeceğini sanmıyorum.
Geralt'tan devam etmek zorunda değiller. Mesela Yüzüklerin Efendisi hikayesinin çok çok öncelerini anlatan Silmarillion gibi yapsalardı enfes olurdu ama yine de göreceğiz bakalım. Zaman neyi gösterecek.

Geralt'tan devam etmek zorunda değiller. Mesela Yüzüklerin Efendisi hikayesinin çok çok öncelerini anlatan Silmarillion gibi yapsalardı enfes olurdu ama yine de göreceğiz bakalım. Zaman neyi gösterecek
Benim beklediklerim genç bir Vesemir veya Kaer Morhen savaşı sonrası Eskel. Ciri görmek bile istemiyorum nedense, güçleri çok OP oynarken fazla sıkıcılaşabilir.

Overrated olduğunu söylesem linç yer miyim?

Optimizasyon,bug fix ve yapay zekayı düzeltirlerse olabilir. Witcher 3'de ilk çıktığında kötü bir durumdaydı özellikle konsolda oynanmıyordu oyun. Şu an aynı sıkıntı Cyberpunk'ta var sadece bu sefer sorun bilgisayarda. Kötü çıkan Witcher 3 sonradan güncellemelerle yılın oyunu oldu. Şu an oyun bilgisayarda kötü durumda önerilen de 1060 yazıyor insanlar alıyor,giriyor oyuna medium 30FPS ortalama 37.4 çoğu kişi oynayamaz bu şekilde bir de bazı fanboylar eleştiren insanlara da linç atıyorlar ama CDPR'nin bu sorunu çözeceğini düşünüyorum.

Oyunu 8 saat oynadım. Güzel oyun fakat oyun sanki GOTY alacak bir oyun gibi durmuyor. Düzeltilmesi gereken şeyler bariz ortada fakat düzelse bile nedense bana GOTY'lik bir oyun gibi gelmedi. Belki insanlar hikayesini çok sever veya rakipleri zayıf olur bilemem benim görüşlerim böyle.

Geri
Yukarı