Cyberpunk 2077 Yol Haritası Belli Oldu

Makaleler
18
Yer
İzmir
Dün gece paylaştıkları özür videosu ile beraber yol haritalarını paylaştı CPDR. Ve özür videosu ile oyuncuların tepkisini daha fazla topladı, Twitter'da yorumlara bakabilirsiniz. Suçu tamamen PS4 ve HDD teknolojisine attı CEO. Ayrıca eksik mekanikler ve RPG öğelerinin çıkartılmasına hiç değinmedi bile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kim ne derse desin, CD Projekt Red bir hata yaptı fakat düzeltmesini de biliyor. Bir şirketin izlemesi gereken yol da tam olarak budur.
Şirket zaten kötü bir şirket değil. tecrübe azdı sadece. Bir de oyuncuların baskısı olunca. Bence 1 yıl sonra falan CyberPunk en mükemmel haline ulaşacak. Güncellemeler ile.

Şirket zaten kötü bir şirket değil. Tecrübe azdı sadece. Bir de oyuncuların baskısı olunca. Bence 1 yıl sonra falan Cyberpunk en mükemmel haline ulaşacak. Güncellemeler ile.

Oyun için 1 yılda geçse düzeleceğini sanmıyorum benim için çünkü bende bu oyundan iyi bir RPG oyunu bekliyordum. RPG ögeleri bulunan aksiyon-macera beklemiyordum ağırlıklı RPG bekliyordum ve bu beklenti kendi kendine oluşmadı kendileri söylüyordu bunu seçimleriniz şöyle etkileyecek böyle diye ama bakıyoruz seçimler neredeyse oyunun sonu dışında hiçbir şeyi etkilemiyor sadece fazladan birkaç diyalog görüyoruz o kadar. En azından sadece oyun 1 yılda daha oynanabilir hale gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı