Sürprizbozan Cyberpunk 2077'de Rogue ile sinemaya gitmek sonu etkiler mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ripex

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunun yarısından ilerdeyim ama Panam sonu gerçekleştirmek istiyorum. Spoiler vermeden sadece bu soruyu cevaplayabilir misiniz?
kontrolü silverhande verip sinemaya gitmelerini sağlamak sonu etkiler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk'un sonunu, sona gelince belirliyorsun. Oyun başında belirlenmiyor.

Bana inanmıyorsan son bölümde save al ve dene. Yaklaşık 5 tane son gördüm ben böyle.

Hayır. Hiçbir şey değiştirmiyor.
Aslında biraz yorum katmak olacak ancak Cyberpunk 2077'nin bu kadar "kötü" bir oyun olarak adlandırılmasının başlıca sebeplerinden biri de verdiğiniz örnekteki gibi seçimlerin oyunun sonuna herhangi bir etkide bulunmaması. Oyunun son sahnelerinin birinde yapacağınız birkaç seçim hariç sonunu etkileyen neredeyse hiçbir şey yok.

Etkilemiyor, YouTube'da Johnny Silverhand ile ilişkinizi ayarlayabileceğiniz bir bir video var o kadar . (Devamını sildim büyük bir spoiler olacağını sanmıyorum.)

Dolaylı yoldan etkiliyor. Bir sürü son var ve bunlar karakterlerle olan ilişki düzeyinize göre açılıyor. Ancak “ben bu görevi yaptım, şöyle mi olcak?” diye de bir şey yok. Her şeye tam olarak finalde karar veriyoruz.

Geri
Yukarı