Cyberpunk 2077'den beklentileriniz nelerdir?

GTX 780 isteyen bir oyunun optimizasyonu ''çok iyi'' değildir.
Crysis' in sistem gereksinimlerine bakarsanız patateste bile çalışabilecek gibi gözükür, ancak günümüz donanımına bile diz çöktürecek kadar kötü optimizasyonu var.

Cyberpunk'tan bir beklentim yok; sistemim kaldırmıyor maalesef. 🙁

Optimizasyon, sistem gereksinimi değildir.
Ek olarak örnek vereyim.
RDR2 de GTX770 diyordu ama geldiği zaman bütün ekran kartlarını bükmüştü :)
Birkaç güncelleme ile optimizasyon bir tık iyileştirildi ama hâlâ daha çok iyi sayılmaz.

Oyunun ilk çıkış yaptığı an olan optimizasyon çok önemli.

Ön sipariş: 250TL kendisi daha pahalı olur o yüzden alamam büyük ihtimal.
Beklentim: GTA 5 gibi 1 kere çıkıp serinin devamı gelmeyecek ama hep güncelleme gelecek.

Sunduğu açık dünya anlatılanlara göre çok zengin. Her karakter ile farklı bir iletişim ve özellikle iddialı oldukları şehri keşfetme konusu neredeyse boş hiçbir yer yokmuş insan ister istemez meraklanıyor. Hikaye konusunda açıkçası mükemmeliyet beklemiyorum ama cdpr yine ağızda tat bırakan bir hikaye ile geliyordur.
Sistem gereksinimlerinin mütevazi oluşundan ötürü birçok oyuncu oyunu oynayabilecek ve umalım mükemmel bir optimizasyon ile karşımıza çıksın. RPG kategorisinde bir oyun olduğu için bire bir GTA ile rakip olacağını sanmıyorum ama iddialarını koruyup oyun dünyasına adını altın harfler ile yazdırırsa ortada tatlı bir rekabet olacak ve GTA 6'da Rockstar bunun bir üstünü bizlere sunacaktır. Piyasa da tatlı rekabetler kalite için önemlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı