Cyberpunk 2077'den beklentileriniz nelerdir?

Şu anda bütün beklentilerimi karşılıyor, Witcher 3'den sonra çok iyi gelecek bir oyun.
250 TL'yi bu oyuna çok gören arkadaşlara söylüyorum, hangi AAA ve büyük bir firmanın oyunu 250 TL'ye satılıyor? Hem de ek paketsiz bir şekilde? Hadi onu geçtim herifler direkt Türkçe dil seçeneği ile getiriyor, The Last of Us 2'nin fiyatı ortada ve 27 saat oynanış sunuyor. Koca bir hiçlik olmasına karşın fiyatı 500 TL üstünde. CDPR ise Cyberpunk'u 60 Euro'ya satmasına rağmen şu anda Türkiye'de özel fiyatlandırma ile 2 katından bile daha ucuza satıyor, yani 33 Dolara.
Korsan için bekleyenler de çok üzülecek, zira online kısmını oynayamadıkları için oyunu 1-2 kez bitirip bırakacaklar. Yani bu sayede bu kesimle aynı oyunda olmayacağız ve beraberinde kanser olmayacağız.
Bu kesim anca bunu yapıp sonrasında neden Türkçe destek yok diyenlerdir, hak etmesini beceremiyorlar. Korsan oynayınca adamlara zarardan başka bir şey yapmıyorsunuz, oyunu satın alın belli bir seviyede satın alma olunca zaten Türkçe bile getirirler. Umarım oyunun içine bir yazılım koyarlar ve korsan oynamak isteyenlere sürpriz bir şaka yaparlar ve bir daha korsan oynamak istemezler :)

Gönlümün çiçeği geliyor, az kaldı! Şuraya yeni videoları atayım da gözlerimiz şenlensin :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hikaye kendini tekrar etmesin istiyorum. AC serileri gibi o mekanı bas şunu çal döngüsünden çıksın istiyorum. GTA gibi görev çeşitliliği en büyük temennim. Tabi hava ve deniz araçları sanırım olmayacak oyunda, bu bence görev çeşitliliğini bir hayli düşürecek. Oyunun uzun olduğu söyleniyor. Umarım sıkmaz.

Bu müziği.

Geri
Yukarı