Cyberpunk 2077'nin aşırı bir şekilde abartılması

Oyunu yapan firmanın önceki oyunlarının başyapıt olmasından dolayı bu oyununda baş yapıt olacağını düşünüyoruz. Genel sebep bu. Bak Far Cry 6'da çıkacak kimse hype değil ama neden, çünkü Ubisoft'un önceki oyunlarını da gördük :D

Witcher 3 gibi bir başyapıtı yapan şirket bu oyunu yapıyor. Fakat 4. defa oyun ertelenince ben dahil birçok kişi firmaya karşı sempatimizi kaybettik. Bahaneleri ise oyunu 9 fakrlı platformda satışa koymak. İsteseler önce PC, PS4 ve Xbox One'a çıkarıp sonra Xbox Series ve PS5'te satışa koyabilirlerdi. Ayrıca "Gold" sürümüne ulaşmış bir oyunun ertelenmesi ise rezaletlikten başka bir şey değil. Yöneticileri vasıfsız bence, düzgün planlayamamışlar. Kalite yapan mühendislere bir şey diyemiyorum zaten.

Witcher 3 gibi bir başyapıtı yapan şirket bu oyunu yapıyor. Fakat 4. defa oyun ertelenince ben dahil birçok kişi firmaya karşı sempatimizi kaybettik. Bahaneleri ise oyunu 9 fakrlı platformda satışa koymak. İsteseler önce PC, PS4 ve Xbox One'a çıkarıp sonra Xbox Series ve PS5'te satışa koyabilirlerdi. Ayrıca "Gold" sürümüne ulaşmış bir oyunun ertelenmesi ise rezaletlikten başka bir şey değil. Yöneticileri vasıfsız bence, düzgün planlayamamışlar. Kalite yapan mühendislere bir şey diyemiyorum zaten.
Sıkıntı çıkaran kesin Stadia gibime geliyor da hepsine aynı anda çıkması gerekmiyor oyunun niye böyle bir kafaya girmişler anlamış değilim.

Ne gameplay videosu, ne E3 gösterisi filan hiç biri değil. Sadece bu videodan etkilenmiştim ben. Bu video bile oyunun hikaye, görsellik ve müzik olarak ne kadar iyi olacağını anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı