Cyberpunk 2077'nin ertelenmesiyle bir geleneğin bozulacak olması

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Fark ettiniz mi bilmiyorum ama her bir konsolun çıkışından önce çok mükemmel oyunlar çıkar ve bu oyunlardan 2'si devasa ( Devasadan kastım çok mükemmel, başyapıt) olup genelde The Game Awards ( Eskiden Spike Game Awards) yılın oyunu ödülü için yarışırlar.

Xbox 360 ve PlayStation 3, 2005 ve 2006 yıllarında çıktılar ve 2004 senesinde -2004 senesi zaten oyunların altın yılıdır- mükemmel oyunlar çıkmış ve bunlardan 2 tane: GTA San Andreas ve Half-Life 2 devasa oyunlardır. Zaten GTA San Andreas yılın oyunu ödülünü aldı. 2004'te adaylarla alakalı pek bir şey bulamadım ama muhtemelen Half-Life 2 aday olmuştur.

Xbox One ve PlayStation 4, 2013 yılında çıktı ve 2013'te çıktı, aynı şekilde 2013'te konsollardan önce yine bir sürü güzel oyun çıktı. Bu oyunlardan The Last of Us ile GTA 5 yılın oyunu ödülü için kapışan 2 devasa oyun oldu.

Şimdi Xbox Series X çıktı ve PlayStation 5 çıkıyor. Bu sene yine çok güzel oyunlar çıktı ve normalde yılın oyunu ödülü için kapışan 2 büyük oyun olacaktı: Cyberpunk 2077 ve The Last of Us Part II ama Cyberpunk 2077 10 Aralığa ertelendi. The Game Awards 2020 ise 11 Aralıkta yayınlanacak. Sizce şimdi n'olacak?

Optimize etme amaçlı ertelemeseler bile yine erteleyeceklerdi Tlou2'nin çıtasını geçemeyecekleri kesin bu yüzden kapışmak yerine ertelemeyi seçtiler seneye alırız diyorlardır belki ama nintendo bir sürpriz yapıp BOTW 2'yi çıkartırsa bırak Cyberpunk 2077'yi Gta 6 çıksa alamaz yılın oyunu ödülünü anca Tes 6 çıkması lazım.

Şimdi anladım neden ertelendi Cyberpunk. Demek ki TLOU: Part II yüzünden yılın oyunu seçilmeyeceklerinden korkmuş.

BaIDfm2.jpeg

Optimize etme amaçlı ertelemeseler bile yine erteleyeceklerdi Tlou2'nin çıtasını geçemeyecekleri kesin bu yüzden kapışmak yerine ertelemeyi seçtiler seneye alırız diyorlardır belki ama nintendo bir sürpriz yapıp BOTW 2'yi çıkartırsa bırak Cyberpunk 2077'yi Gta 6 çıksa alamaz yılın oyunu ödülünü anca Tes 6 çıkması lazım.
Tes 6 ne?

Geri
Yukarı