Cyberpunk 2077'nin ön siparişlerine ücretli DLC'ler dahil mi?

İşletim sistemi
Windows 10

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Şu an Steam'de satılan Cyberpunk 2077'yi alırsak oyun çıktıktan sonra ücretsiz DLC'ler hariç oyunun ücretli DLC'lerine de sahip olur muyuz? Şimdi gidip ön sipariş ile oyunu alırız, çıktıgı gün de Editon'lu bir versiyonu çıkar, bu sefer oradaki DLC'ler'den mahrum kalırız. O kadar ön sipariş yapan insan boşuna mı yaptı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Steam'de satılan Cyberpunk 2077'yi alırsak oyun çıktıktan sonra ücretsiz DLC'ler hariç oyunun ücretli DLC'lerine de sahip olur muyuz? Şimdi gidip ön sipariş ile oyunu alırız, çıktıgı gün de Editon'lu bir versiyonu çıkar, bu sefer oradaki DLC'ler'den mahrum kalırız. O kadar ön sipariş yapan insan boşuna mı yaptı?
Yanlış hatırlamıyorsam oyuncuları birbirinden ayırt etmemek için içerik olarak avantaj sunmayacaklar. Sadece dijital hediyeler verilecek. Bunlar oyuna etki etmeyecek. Ön siparişle alan da almayan da sonradan çıkan DLC'lere ücretsiz veya aynı fiyattan erişebilecekler.

Bildiğim kadarıyla dijital olarak hediyeler verilecek, tahminen kıyafet vs. olacaktır. CDPR'nin işi belli olmaz, bakarsınız ufak tefek DLC'leri ücretsiz dağıtır :) Öyle bir şey yapar ise mükemmel olur ancak olmaması da çok kötü olmaz, malum aldığımız fiyat belli. Zaten paralı DLC'lerini de alacağım için bu konuda çok kafayı takmıyorum :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeni video gelmiş, izlemezsek olmaz :D

Cyberpunk 2077'nin ön sipariş konusunda ne yazık ki hiçbir albenisi yok.

Oyun ön siparişe çıktığından bu yana dolar+2TL civarı arttı. Ön sipariş sonunda zam gelir diye düşünüyorum, albenisi fiyatında olabilir. Bu tip oyunlar artık 400-500₺ bandına çıkmış durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı