Sürprizbozan Cyberpunk Arasaka'ya en çok zarar veren son

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda1927

Centipat
Katılım
1 Aralık 2020
Mesajlar
29
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Merhaba. Cyberpunk'a animeden sonra tekrar başladım ve arasakaya karşı hiç olmadığım kadar kin doluyum oyunu bitireli 1 seneden fazla olduğundan diğer sonları hatırlamıyorum. Şu an arasakayı bitirdiğimiz veya en bitirmeye yaklaştığımız son hangisi? Canımızdan olsak bile.
 

PatrickBateman

Centipat
Katılım
29 Aralık 2020
Mesajlar
239
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek


Johnny Silverhand ile ilişkini %70 ' in üzerinde tuttuğunda aktifleşen gizli son, tek başına Arasakayı basıp herkesin içinden geçiyorsunuz ve son sekansta Delemain size Arasakanın zor durumda olduğunu hisselerinin battığını cart curt vs. anlatıyor.

 
Son düzenleme:

Aeronight

Kilopat
Katılım
1 Ağustos 2018
Mesajlar
2.064
Makaleler
3
Çözümler
32
Yer
Bolu

Johnny Silverhand ile ilişkini %70 ' in üzerinde tuttuğunda aktifleşen gizli son, tek başına Arasakayı basıp herkesin içinden geçiyorsunuz ve son sekansta Delemain size Arasakanın zor durumda olduğunu hisselerinin battığını cart curt vs. anlatıyor.​

Vücudu V'ye Rogue ve Johnny sonlarında bıraktığımızda aynı şeyi söylüyor. Hatta aynı sonlarda Vücut Johnny'de kaldığında Steve ile giderken Johnny Arasaka'nın zor durumda olduğunu ve bir şirket savaşına daha giremeyeceğini belirtiyor. Anlayacağınız Rogue'un öldüğü ve İntihar görevinde Arasaka'ya aynı zararı vermiş oluyoruz kanımca.

İlişkiyi nasıl fazla tutuyoruz hocam?
Johnny'e ters cevap vermemelisiniz. Ayrıca Chipin'In görevi çok önemli. Yakında oyuna tekrar başlarsam bununla ilgili bir rehber hazırlarım belki.
 
Yukarı