Cyberpunk: Edgerunners son sahne wallpaper

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son sahnenin HD fotoğrafı var mıdır? Çok hoşuma gitti sahne. Wallpaper yapmak istiyorum.
Lucy'nin aydan dünyaya baktığı sahne.

Arkadaşlar son sahnenin HD fotoğrafı var mıdır? Çok hoşuma gitti sahne. Wallpaper yapmak istiyorum.
lucy'nin aydan dünyaya baktığı sahne.

Buradan kendin screenshot alıp yapabilirsin sanırım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam SS alınca netliği kayboluyor. Benimle alakalı bir sorun sanırsam.

Hocam sizce de sonu çok mutsuz bitmedi mi?
ben rebecca öldüğünde ağlamıştım, keşke ölmeseydi.

Hocam sizce de sonu çok mutsuz bitmedi mi?
ben rebecca öldüğünde ağlamıştım, keşke ölmeseydi.
Her hikaye mutlu son ile bitecek diye bir şey yok. Ben izlerken gayet keyif aldım. Özellikle son bölüm duygusal olarak etkiledi beni. Çok iyi dizayn edilmiş bir bölümdü. Ayrıca Rebecca'yı ne kadar sevsem de ağlayacak kadar etkilemedi. Belliydi zaten sonu :D

Her hikaye mutlu son ile bitecek diye bir şey yok. Ben izlerken gayet keyif aldım. Özellikle son bölüm duygusal olarak etkiledi beni. Çok iyi dizayn edilmiş bir bölümdü. ayrıca Rebecca'yı ne kadar sevsem de ağlayacak kadar etkilemedi. Belliydi zaten sonu :D

Evet bende çok sevdim her bölümünü, ancak dediğim gibi o an çok beklenmedik oldu benim için... Çok sevmiştim o karekteri.

Geri
Yukarı