Çözüldü Cyberpunk elektrik gittikten sonra oyun açılmııyor

• Konuyu başlatan x4r
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 890
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

x4r

Kilopat
Cyberpunk oynarken birden elektrik gitti, geldikten sonra PC'yi yeniden açıp oyuna girdim. Oyuna girdikten sonra devam et tuşuna basıyorum ve siyah ekran olarak kalıyor. Umarım savem gitmemiştir ☹️. Nasıl düzeltebilirim?

PSU:

600W High Power performace gd.

Cyberpunk oynarken birden elektrik gitti, geldikten sonra PC'yi yeniden açıp oyuna girdim. Oyuna girdikten sonra devam et tuşuna basıyorum ve siyah ekran olarak kalıyor. Umarım savem gitmemiştir ☹️. Nasıl düzeltebilirim?

PSU:

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin, elektrik kesintisi sonrası oyun dosyaları silinmiş olabilir.

PSU:

Oyun dosyalarını doğrulamayı dener misin?

Daha önce maalesef başıma geldi. Save dosyasının üzerine yenisini yazarken elektrik kesildi ve sonucunda dosya bozuldu. Başınıza bu gelmiş olabilir. Kurtarma şansınız var mı, bilmiyorum. Ben ancak sistem geri yükleme ile biraz eski de olsa sağlam haline ulaşmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı