Cyberpunk güzel mi?

MonsterTR2

Hectopat
Katılım
26 Haziran 2019
Mesajlar
356
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Yan görevlerini yapmadım bilmiyorum, ana görevi ortalama üstü kalitede, başyapıt değil ama vasat da değil. Oynanış olarak gayet zevkli ben tamamen FPS oynayarak bitirdim bir nevi Wolfenstein gibi oynadım gayet güzeldi. Açık dünyası diyalogları ve özellikle Türkçe dil desteği oyunu güzel seviyeye çıkarıyor. Üstteki arkadaşın dediği gibi ben de 20 liralık 3 Steam hesabından alıp oynadım, hakkını veriyor ancak 200-250 liraya değecek bir oyun değil bence. Bir de sizin sisteminizde orta-üst ayarlarda rahat 60 FPS alırsınız, son güncelleme ile optimizasyon ve bug sıkıntısı bayağı bir giderilmiş.

Yan görevler bayağı anlam katıyor oyuna kesinlikle oynayın yan görevler bayağı dolu cyperpunkta.
 

MonsterTR2

Hectopat
Katılım
26 Haziran 2019
Mesajlar
356
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Ya ben karakterim gereği mi desem ne desem bilmiyorum ama yan görev yapmayı hiçbir zaman sevemedim.

Bende öyleydim reis Witcher 3'ü mesela yan görev pek yapmadan oynadım ama onunda yan görevleri iyi deniyor bir de öyle bitireceğim normalde her oyunu yan göreve neredeyse bulaşmadan yaparım çünkü genelde boş oluyor ama Cyberpunk'te bayağı dolu.
 

hudson51

Picopat
Katılım
24 Ocak 2022
Mesajlar
747
Yer
Ankara
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Haftaya cuma doğum günüm. Hediye olarak oyun alabileceklerini söyledi ailem bana. Sizce Cyberpunk oynamaya ve parasına değer mi? RDR2, CoD, GTA gibi oyunları aşırı seven biri olarak beni eğlendirir mi? Ayrıca Sniper ghost Warrior 3, 10 TL birkaç DLC'leri ile birlikte güzel oyun mudur?

Cyberpunk çıktığından bu yana oldukça fazla güncelleme aldı ama hala sorunları tam bitmiş değil bunu aklında bulundur. Yani çeşitli hata vs çıkabilir. Hikaye olarak ise ortalama, açık dünya olarak ise güzel bir oyun. Özellikle özgürlük hissi oldukça güzel. Total'de 50-60 saatlik içeriği de oldukça iyi. Sniper ghost Warrior 3 ise adeta biraz Far Cry'laşmaya çalışan bir oyun. Ortalama her şeyiyle. Ama ucuza bulursan kaçırma.
 
Yukarı