Cyberpunk indirime girer mi?

Özgür Kara

Hectopat
Herkese iyi haftasonları. Arkadaşlar benim merak ettiğim bir husus var; Bildiğiniz üzere oyunun çıkışı ve geçen 2 günlük süre içerisinde epey bir sorunla karşılaşıldı. Sizce CDPR özür mahiyetinde yakın zamanda oyunda herhangi bir indirime gider mi? Çünkü takip ettiğim kadarıyla onlarda bu durumların farkında ve özür dilediler. Oyunun fiyatında herhangi bir indirim olmasa bile ileride gelecek DLC paketlerini ücretsiz verirler mi? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır girmez. En yakın indirim girerse belki diğer kış indirimine veya en iyi ihtimal yaz indirimine girer. Oyun bu kadar tutup satıyorken indirim yapmazlar. Örnek; PUBG.

Adamlar zaten 30dolar gibi fiyattan satıyorlar. Bize pahalı geliyor evet ama bu çok büyük bir indirim aslında.

Herkese iyi haftasonları. Arkadaşlar benim merak ettiğim bir husus var; Bildiğiniz üzere oyunun çıkışı ve geçen 2 günlük süre içerisinde epey bir sorunla karşılaşıldı. Sizce CDPR özür mahiyetinde yakın zamanda oyunda herhangi bir indirime gider mi? Çünkü takip ettiğim kadarıyla onlarda bu durumların farkında ve özür dilediler. Oyunun fiyatında herhangi bir indirim olmasa bile ileride gelecek DLC paketlerini ücretsiz verirler mi? Fikirlerinizi merak ediyorum.
Girse bile çok düşürmezler 249'dan 200 falan olur en fazla bence.

Girer. Ama böyle bir şey şu an mümkün değil. Zaten oyun çıkalı 1 hafta bile olmadı. Bir sonraki indirim döneminde evet girebilir.

250 TL'ye Tıkır Tıkır satıyorlar zaten, kış indiriminde belki %10 olur.
Adamlar 30TL'ye alır gibi CyberPunk alıyorlar şaka gibi 😀.

Geri
Yukarı